• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Vyspal jsem se s kolegyni
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    SALVATOR: Vyzkouším ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TCHYBABA: Zkoušela si jim pochválit jejich špekaté postavy?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mám hrozný fetiš na (papírové) knihy. Všichni kolem mě si pořizují čtečky, ale mně čtení na displeji prostě nepřináší 100% uspokojení.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NEI: Díky ;). Trpělivá moc nejsem, ale rostou před očima, tak si snad časem budou i trochu uklízet sami :D.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: bezne takhle uklizime s kamoskou na sluchátku nebo videohovoru, jelikož to většinou tu druhou chytne, když to vidí/slyší u první :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADELHAIDA: Ano mam..uz ctyri roky. Stejne jako leifheit. Stejne me to nebavi.

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NEI: Jé, naopak, kluci na všechno tahají talířky, mističky, příbory, tenhle hrnek, tamtu skleničku atd.. :D, ale mě to docela baví. Kdysi jsem pracovala v kavárně, tak mám praxi v rychlomytí (ale pečlivém).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NEI: No, myju, někdy několikrát za den - nejradši hned po vaření/jídle, ideálně při vaření postupně odmývam, co zadělám, ale když nemam čas, trochu se to tam kupí. Často myje i muž.. nemáme tak velkou kuchyň, tak je potřeba to sklidit, ale dřez toho dost pojme (máme IKEA dvojitý keramický).
    Máma se mi vždycky pousmeje, že s tim mým vařením, kdy dělám všechno domácí, včetně chleba, bych potřebovala tak dvojnásobnou kuchyň. Bohužel už není kam probourávat :D.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KOUDY: Máš tohle: https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada/vysavace-na-okna/wv-5-plus-n-black-edition-16334670.html ?

    Po babiččině smrti jsem se zařekla, že už okna sama mejt nebudu, ale když jsem viděla, jak to umyly profesionálky, tak jsem zakoupila toto. Ne, že by ně to bavilo víc, ale je to hotový za čtvrtinu času.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nikdy jsem nemel zenskou na uklid, protoze jsem paranoidni a bojim se, ze mi tu neco corne..Ted ale potrebuju umejt okna a to je vec, ktera me fakt nebavi sakra.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Miluju svého partnera a jsem šťastná, že ho mám, protože lepšího chlapa bych potkat nemohla. Jenomže za ty roky, co jsem byla sama, jsem si zvykla na svobodu, že se nemusím ohlížet na nikoho kromě dětí, že pokud jsou ty zaobstarané, tak mám někdy čas i pro sebe. Teď nemám pro sebe čas vůbec žádný a občas se přistihnu, jak si říkám, jestli mi to za to stojí a jestli mi vlastně nebylo líp samotný.
    KEL
    KEL --- ---
    Já jsem jednou hodil dvě šestky
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Jednou jsem Zizkovskej tunel projel odspoda v MB W123, kdyz jsem pospichal. Prekvapive to lidi pobavilo, byla odpoledni spicka a bylo jich tam docela dost...Dneska uz tam jen tak vjet nejde, jsou tam takovyty vysouvaci pacholata.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    vzdy jsem byl az kromobycejne tupy k vnimani naznaku zajmu o moji osobu ze strany opacneho (a jak se ukazalo, i stejneho) pohlavi.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Nikdy jsem nešla Žižkovským tunelem.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Strasne touzim po linem dni( nebo spis tydnu), kdy se budu jen valet, jist, koukat na filmy, cist si a popijet.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TCHYBABA: Já jsem vždycky říkala: "Díky, dalo to hroznou práci!" :-)
    Přiznám se, že jsem teď dost macatá a nechce se mi s tím nic dělat, protože tělo zvládá v pohodě všechno, co potřebuju.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Pochvalné komentáře a poznámky k mé štíhlé postavě mě uvádějí do rozpaků a mnohdy nevím, co na ně odpovědět.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Dnes je líný den. Jenom se válím, jím a popíjím radler.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam