• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ALESH: koukni na bobky a hledej články
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nemoh sem se dneska v kantýně rozhodnout mezi řízkem a borůvkovejma knedlíkama. Tak sem dneska měl dva obědy.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Nechápu tu posvátnou úctu k parketám
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Mám skoro automatickej crush na holky v Martenech
    ALESH
    ALESH --- ---
    ERRTU: no jo, ale ten alespon nevypada jako z Dachau :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ALESH: zdravim kolegu :)
    Slavnosti sněženek "...já totiž všecko sežeru..."
    https://www.youtube.com/watch?v=NPISnQJAYVw
    ALESH
    ALESH --- ---
    Posledni dobou nekontrolovatelne zeru. Rano se probudim hladem, nasnidam se, jedu do prace kde uz mam zase hlad a dam si druhou snidani, pak prubezne prikusuju nejaky rohliky, ale kolem 11 uz to nevydrzim a ohreju si obed. V 1 uz mam hlad znovu a ohreju si druhej obed. Pak zase klasika rohlicky, jogurtiky atd. Prijedu z prace a dam si chleba s humusem jen abych zahnal hlad nez uvarim aglio olio. (to je treba v pul sesty) Jakmile dojim, dam si voraz a jdu varit veceri. Vecerim vetsinou kolem 8, ale v pul desate uz mam hlad a dojidam se vsim co najdu v lednicce. Rano se probudim a mam hlad. Takhle porad dokola. Varim rad, ale uz me prestava bavit zajistovat si neustale takovy mnozstvi potravy. Asi bych vydrzel i hladovet, ale zas mam pocit, ze treba diky tomu jidlu trochu priberu ....coz se ale nestane, protoze uz 20 let mam stejnou vahu 60 kilo, ktera se meni jen plus minus kilo. Kdyz jsem mel tezkej zapal plic a byl 3 tydny v nemocnici, bylo to minus 2 kila. At se preziram, nebo na pul hladovim tyden pri prechodu hor s moji vahou to nic nedela.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NELLAS: na FB jsme to dávali asi půl roku, teď jen taky přesouváme
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Projela jsem kdysi v zimě Nerudovku v protisměru z Hradčan dolů Felicií, omylem...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Uz cca 18 let jsem nevidel svoji mamu a vubec mi nechybi.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy přesouvám takové ty malované kamínky, ale nikdy to nepíšu do té skupiny na FB. Prostě potkám opuštěný kamínek, který vypadá, že by se rád podíval někam jinam, tak ho vezmu s sebou. A pak bloumám po Praze a přemýšlím, kde by se mu líbilo a bylo mu dobře. Aktuálně mám doma páva, a myslím, že už skoro vím, kam ho umístím.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nikdy jsem neviděl jedinej díl Stranger Things nebo Games of Thrones.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nikdy jsem neviděl Star Wars ačkoliv vím, o čem to je
    OT_
    OT_ --- ---
    Nikdy jsem neviděl Mrazíka a první televizní pohádku až někdy ve 33 letech.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Celej zivot si v sobe tak nejak resim, ze nechapu, jak by se mnou mohl chtit nekdo spat, protoze na to jsem moc oskliva.
    Casto pak koukam na kolemjdouci a uvedomuju si v uzasu, ze kazdej uz mel nekdy sex, i tamta, i tamten.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    QWERTZ: To znám. U mne to bylo pikantní ještě v tom, že to byla naše šéfová. Byl to dobrý teambuilding, ale po měsíci mileneckého poměru jsem raději odešel, protože. No, to je asi jasné. Sex na pracovišti nedělá dobrotu, i když je to dobrodružné. A asi měsíc poté jsme to utli úplně.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ACIDQA: o moc jsi neprisla.

    a tak si rikam jestli je to spis chlouba nebo povzdech
    ...takze nakonec to bude jen konstatovani
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Zablokovala jsem si v sobotu SIMku a je mi v nedostupném módu tak dobře, že už druhý den odkládám kroky, které by mohly vést k jejímu zprovoznění...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dotáhl jsem jako brigádníky do práce lidi, se kterýma jsem spal a chodil...
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Vyspal jsem se s kolegyni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam