• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Kdyz nekdo rekne, ze nekdo vidi jako ostriz, predstavim si hada. Protoze preci slepys a ostriz, zejo
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Právě projíždím Brnem!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Příznávám, že není žádné ID z nyxu, se kterým bych si to chtěla "rozdat"
    Ps: kromě mého muže, který tu sice taky je inkognito, ale tak ho nepropálim :))
    JONY
    JONY --- ---
    Vyhodil jsem (téměř) kompletní cd diskografii MoWax a spoustu dalšího do kontejneru...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Jsem občas až patetickej z toho, že mnohé, co jsem miloval už nikdy nebude jako dřív. A mrzí mě, že to, co ve mně kdysi tolik rezenovalo už mi nic neříká. Protože tomu jazyku nerozumím. Ale možná je to jen nostalgie a šepot toho vnitřního dítěte, který to bavilo a dal by si to ještě jednou) Nenaděláě nic:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOUDY: depends... Naše obecní pošta nějak donutila seniory používat bankomaty a od těch dob je to příjemný místo.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    ráda dělám lidem jen tak radost. Třeba včera ráno po punkáčské akci vytáhnu litr a půl kafe z termosky a nalévám probouzejícím se figurám do nalezených kelímků.. Tolik trávy po ránu jsem měla tak dvacet let zpátky :D
    1KA
    1KA --- ---
    Nemám ráda nakupování oblečení a obuvi. Téměř všechny věci co nosím, dostávám od svých kolegyní, které na manažerských pozicích přibírají, protože jenom pracuji a nemají čas sportovat. Dělala jsem to taky v minulé práci a v té současné dokonce pořádám sekáče, kde si svorně věci měníme. Jediné oblečení, které ráda nakupují, je to do hor, které mi ale vydrží i víc jak 10 let, protože je kvalitní. Toto nakupování beru spíš jako investici do svého nejoblíbenějšího koníčku. Kdyby bylo po mém, nafasuje 3 firemni košile a nosím pořád to samé. Stejně je to jenom kus hadru.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    než poprvé zakrojím do bochníku domácího chleba, udělám na něm křížek.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: přiznávám, že tohle dilema řeším obvykle s mužem tak, že si dáme ta dvě jídla napůl... Každej má tak půlku jednoho a půlku druhého :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    KOUDY: Na poštu taktéž nedokážu jít. Mám prostě blok.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    J4C0B1M: ja nedokazu jit ani na normalni postu. Natoz na postu pro tebe :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Davam neznamym lidem prezdivky podle toho jak vypadaji. Napriklad vcera se mnou ve vlaku jela Gibona. ;o)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Že mě baví hádky Nei a Haranta na Nyxu, a moc nechápu tu potřebu to dělat takhle veřejně :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KOUDY: takže kdyby si šel do Pošty pro tebe tak to skončí klasicky?

    Pošta pro tebe Proklínám tvý děti!
    https://youtu.be/jF8lHDUdilk
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Po týdnu dovolený jsem se vrátil skoro o 5kg těžší...fuck
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ALESH: koukni na bobky a hledej články
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nemoh sem se dneska v kantýně rozhodnout mezi řízkem a borůvkovejma knedlíkama. Tak sem dneska měl dva obědy.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Nechápu tu posvátnou úctu k parketám
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Mám skoro automatickej crush na holky v Martenech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam