• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DEVIL: jak to chutná? :-D
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    obcas kockam uziram granule orijen. driv sem jim zavidel, jak jim pekne krupou, ted uz mi spis chutnaj...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ERRTU: neser?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: mám mořskýho koníka v hlavě
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jste úplně blbý!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BARBARELLA: ja se uplne bojim zeptat co ji rikaji...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: to jsou ty prášky na průjem?
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Už se mi stalo, že mě upřímně překvapil věk nějaké ženy. Přišlo mi, že musí být výrazně mladší než já a bylo to naopak. Všechny byly viditelně polichoceny. A všechny mělo jedno společné, nadváhu.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Poslouchám Imodium v roce 2022! :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dneska na úřadování seru
    dobrý den a na shledanou
    TMA
    TMA --- ---
    Hamburské stejky jím většinou s ohledem na jejich výšku. Na nízké používám metodu lorda Sandwiche, vyšší metodou zvanou "na slečinku" a konečně ty vyšší, než pojme vidlička, roztrhám na fidloprčičky svým frkodrťákem, tak bacha na to!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Jsem slečinka a jím hamburgery příborem. Přijde mi fajn, že si napíchnu všechna patra ,burger zůstává celý a nikde mi to nekape... Mekáče do toho nepočítám, protože to fakt jim jednou za x s divnou kocovinou.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    leta jsem zil v presvedceni ze Various Artists je nejaka kapela, ktera se specializuje na soundtracky do filmu a her.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Od malička mě fascinuje nesmírnost Vesmíru a občas se dokáži na hodiny ponořit do čtení o něm a čas najednou neplyne a já letím rychlostí světla do neznáma.

    P. S. Běž užití drog.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Nikdy jsem nehrál Zaklínače 3, i když jsem tisíckrát slyšel, že je z celé série nejlepší. Dva roky ho mám koupený a nainstalovaný, ale podvědomě se bojím, že až ho dohraju, přijdu o poslední příběhy z toho světa a už tam nebudu mít co objevovat.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ani trochu se mi nestýská po dětech, co jsou teď na táboře. klidně by tam mohly být ještě týden nebo dva! :-)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Ucim se socializovat tak, ze trenuju smalltalk na prodavackach v krame
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Po 14 dnech na chalupě u tchána mám pocit, že bych možná někdy v budoucnu, na nějaký omezený časový úsek, mohla strávit část svého života na venkově. Třeba tak kolem 50 - 55 let. To ještě nebudu muset furt k doktorům. A děti budou mít radost, že můžou bejt samy v Praze.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    hodne me uklidnuje a tesi a motivuje, ze po vsech tech doktorech a razitkach a formularich a telefonatech se mnou lidi z armady ceske republiky mluvej a pisou jako "my", ze uz se "mnou" pocitame:)
    1KA
    1KA --- ---
    Pomalu zjišťuji, že čím míň se o něco snažím ve vztazích, tím víc se mi otvírají dveře. Je to příjemný, nenucený a svobodný. Na starý kolena si uvědomuju,Že jsou věci mezi nebem a zemí, které nezměním, ale když vše nechám plavat a být, vznikne prostor, ve kterém mi je velmi dobře, pro tu hravost a svobodomyslnost. Nechápu, proč jsem se toho vždycky tak bala, vždyť ta svoboda je to nejdůležitější na světě. Podstata všeho.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Prave jsem si nainstalovala badoo. My very first time. Asi starnu nebo co.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam