• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOUDY: Sex? Už zase?
    To si mě s někým plete.
    Opakuje to na nyxu furt dokola, netuším proč, a přijde mi zbytečné to vyvracet.
    Plus že ji nenávidím, chci urazit a kdovíjaké další přehnané nesmysle.
    Přitom je jinak tak fajn holka..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: ne, nebyl zas tak dobrej, abych z toho byla frustrovaná, že už neni.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Takze ten sex mezi vama nebyl zas tak dobrej? Nebo tam byly nejaky jiny zasadni problemy kvuli kterejm jste spolu prestali spat a ted se nenavidite?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: tohle jako omluva nevypadá, takže je to přesně, jak jsem říkala. Prostě si mne urazil a je ti to úplně jedno a ještě v tom pokračuješ. Víš co, už o mně laskavě vůbec nikam a nic nepiš. Nechci aby ses o mne vyjadřoval a to prostě nijak, v žádným smyslu. Prostě si mě neber do huby a to ani kdyby ti mě připomínal hrnek kafe. Dík.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GRANTORINO: Dík, ale já se NEptal, proč tu ten klubík NENÍ
    (a radši ne Tebe, co si vezmeš osobně, urážlivě a jako "celkem dehonestující" i že je tráva zelená).

    Jak říkám, Miranda mě docela baví, právě proto, že mi Tě připomíná (ne že bych ji teda zas tak vyhledával).
    Zastřel mě za to.

    Zbytek své (zbytečné) frustrace sem, prosím [Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni] .
    (A tohle zase sem [ISM || I Shot Myself aneb selfie, selfac, mojka, selfcvak, jacvak apod.] )
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: určitě tu tenhle klubík není pro to, abys napsal celkem dehonestující osobní příspěvek. Ano, je dobrý si to příště promyslet, jestli je to nutný a dotyčného to neurazí a nevyvolá to podobnou reakci. Plakat nad tím nebudu, protože mi to tak nepřipadá podle fotky, seriál sledovat v plánu nemám.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GRANTORINO: Prostě mi Tě připomíná.
    Nic víc.
    S těma konspiracema to dost prekombinováváš.
    Já mám Mirandu docela rád.

    Že já něco vůbec psal. Proč že tu tenhle klubík je?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: tak ja si nemyslím, že vypadám jak Cindy Crawford, žejo... rozumím i tomu, že nejsem typ pro většinu mužů. Navíc mi lidi z východu říkají, že vypadám jak Turkyně, Gruzínka, z Afghánistánu, Balkán, Itálie,... A já s tím vnitřně problem nemám. Navíc se mi to dost hodí k tanci.
    A ano, můj muž mne má rád přesně takovou a předchozí žena mi i byla v něčem podobná.

    Ale vážně nevím, proč se tady pán, co mne navic rád šukal nějakou dobu, vytasi s tímhle, aby pak slavnostně předváděl jak je nad věcí a že nemám brečet 😊 prostě hovna ✌️☘️
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GRANTORINO: Jsi hezci, nez Miranda :).
    Hele, me taky prirovnavaji k zenam, co vypadaj jak chlapci, takze jsem tak uz nejak vnitrne prijala, ze vypadam jako chlap :D. Trochu me to sere, ale hodne muzu ma zeny vypadajici jak muzi rado. Takze 🤷‍♀️
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: rozumím, ale jak zopakoval, nemyslel tu roli, ale vzhled té herečky 🤷‍♀️ takže těsně vedle.


    Víš co je doopravdy vzácný? Vzácný je, aby se muž choval jako getleman. To už je opravdová vzácnost. Jednak takový věci ani nemusel říkat, když už si to myslí teda. A jednak, když už za mnou kdysi jezdil a psal mi do pošty celkem hezky věci o mým vzhledu a teď se tu vytasi s tímhle. To je fakt smutný.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    tak ze se kazdej nevzhlidne v inteligentni a sebeironicky figure je celkem normalni, tyhle vlastnosti jsou vic a vic vzacnejsi a spousta lidi je nezna vubec..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: ty kdyby ses nepřidal, tak by to bylo divný
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ACKO: dík, taky si myslím, že takhle fakt nevypadám... :D ale zřejmě si pán potřebuje nějak psychicky vyventilovat nesnášenlivost vůči mně. Sáhnul po dost nízkým levelu. Sebereflexe se nedostaví. Neočekávám, že by přiznal, že přestřelil. Pravděpodobně tu akorát rozjede obhajobu toho, proč si může psát hovna o ostatních.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: a nejseš ji podobná, jsi hezčí 😉
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ACKO: akorát, že děcka v třetí třídě spolu nešukaly, my dva jo. Tady je to nejakej pokus mě nasrat, protože jsem asi na něj nereagovala příliš dlouho, tak tu rozjel tuhle provokaci...
    ACKO
    ACKO --- ---
    Jak děti z třetí třídy.. 😀
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: Ne, neplakam, jsem nasraná, že si to vubec dovolíš. Možná by si měl někdy dostat pres hubu, aby ses srovnal. Možná ti prijdu dát rovnou sama pár facek, protože si mě fakt nasral a pokračuješ v tom.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Já tam tu podobu tedy vidím velmi. Se přiznám. Ale rozhodně se nechci nikoho dotknout, nedej Bože někoho urazit.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    To Tě nemělo rozplakat, paní.
    Jestli se fakt stalo..no, snad Ti přinese úlevu to zarputilé mínuskování.

    Hezká fotka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Úplně celá Miranda, fakt... :DD

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam