• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: na to ti neodpověděl, protože by musel buď s pravdou ven anebo lhát. Tak radši bude odvádět pozornost jinam. Co mu taky zbývá.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    přiznám se................... že radši bych byla kdyby mě někdo přirovnal v Mirandě Hart, než např k Mirandě Kerr
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DEADSLUT: hm, ale o osobnost ani tak nešlo, žejo... A podobné si fakt nejsme.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOMOLOVKA: Na nyxu pátek nikdy nekončí, jen se přesouvá mezi jednotlivými kluby :))
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    To už je zase pátek?
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    přiznám se, že i když ten seriál zas tak moc nemusím, Miranda Hart jako taková mi ze všech talk a quiz shows přijde jako hodně zajímavá, charismatická, chytrá a vtipná ženská.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: překvapím tě, když si najdu partnera, přestanu spát s milencema. To je vše. Víc k tomu říkat nic nebudu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LODBROG: Krome koukani na obrazek musis take cist text. Odpoved najdes zde - [KOUDY @ HRA NA VZKAZY aneb - chces neco rict a nemas nikoho kdo by ti naslouchal? Pak jsi na tom nejspravnejsim miste prave tady]

    pripadne "Online, the phrase has gained notoriety through its usage in image macros that are designed to propagate celebrity death hoaxes by intentionally misidentifying the deceased celebrity with the name of another individual." - https://knowyourmeme.com/memes/goodnight-sweet-prince
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: tststs... Tohle není hezká taktika, popirat fakt, že si za mnou jezdil a spal se mnou. Ale co můžeš dělat, viď? Je to teda trochu ubohý, ale rozumím, vybral sis, že bude lepší lež než pravda. Tak budeš se svou lží žít ty, ne já.
    Pak ovšem bys opravdu mohl přestat mne jakoliv zmiňovat a dát mi pokoj. Fajn holka pro tebe už rozhodně nejsem docela dlouho. Tak tu nehraj divadlo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: Takze ten sex nebyl zas tak dobrej?
    LODBROG: Takze k zadnemu sexu nedoslo?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOUDY: Sex? Už zase?
    To si mě s někým plete.
    Opakuje to na nyxu furt dokola, netuším proč, a přijde mi zbytečné to vyvracet.
    Plus že ji nenávidím, chci urazit a kdovíjaké další přehnané nesmysle.
    Přitom je jinak tak fajn holka..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: ne, nebyl zas tak dobrej, abych z toho byla frustrovaná, že už neni.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Takze ten sex mezi vama nebyl zas tak dobrej? Nebo tam byly nejaky jiny zasadni problemy kvuli kterejm jste spolu prestali spat a ted se nenavidite?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: tohle jako omluva nevypadá, takže je to přesně, jak jsem říkala. Prostě si mne urazil a je ti to úplně jedno a ještě v tom pokračuješ. Víš co, už o mně laskavě vůbec nikam a nic nepiš. Nechci aby ses o mne vyjadřoval a to prostě nijak, v žádným smyslu. Prostě si mě neber do huby a to ani kdyby ti mě připomínal hrnek kafe. Dík.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GRANTORINO: Dík, ale já se NEptal, proč tu ten klubík NENÍ
    (a radši ne Tebe, co si vezmeš osobně, urážlivě a jako "celkem dehonestující" i že je tráva zelená).

    Jak říkám, Miranda mě docela baví, právě proto, že mi Tě připomíná (ne že bych ji teda zas tak vyhledával).
    Zastřel mě za to.

    Zbytek své (zbytečné) frustrace sem, prosím [Co vas sere??? Kdo vas sere ??? Aneb...1) ja 2) ja 3) ja 4) ti ostatni] .
    (A tohle zase sem [ISM || I Shot Myself aneb selfie, selfac, mojka, selfcvak, jacvak apod.] )
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: určitě tu tenhle klubík není pro to, abys napsal celkem dehonestující osobní příspěvek. Ano, je dobrý si to příště promyslet, jestli je to nutný a dotyčného to neurazí a nevyvolá to podobnou reakci. Plakat nad tím nebudu, protože mi to tak nepřipadá podle fotky, seriál sledovat v plánu nemám.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GRANTORINO: Prostě mi Tě připomíná.
    Nic víc.
    S těma konspiracema to dost prekombinováváš.
    Já mám Mirandu docela rád.

    Že já něco vůbec psal. Proč že tu tenhle klubík je?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: tak ja si nemyslím, že vypadám jak Cindy Crawford, žejo... rozumím i tomu, že nejsem typ pro většinu mužů. Navíc mi lidi z východu říkají, že vypadám jak Turkyně, Gruzínka, z Afghánistánu, Balkán, Itálie,... A já s tím vnitřně problem nemám. Navíc se mi to dost hodí k tanci.
    A ano, můj muž mne má rád přesně takovou a předchozí žena mi i byla v něčem podobná.

    Ale vážně nevím, proč se tady pán, co mne navic rád šukal nějakou dobu, vytasi s tímhle, aby pak slavnostně předváděl jak je nad věcí a že nemám brečet 😊 prostě hovna ✌️☘️
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GRANTORINO: Jsi hezci, nez Miranda :).
    Hele, me taky prirovnavaji k zenam, co vypadaj jak chlapci, takze jsem tak uz nejak vnitrne prijala, ze vypadam jako chlap :D. Trochu me to sere, ale hodne muzu ma zeny vypadajici jak muzi rado. Takze 🤷‍♀️
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: rozumím, ale jak zopakoval, nemyslel tu roli, ale vzhled té herečky 🤷‍♀️ takže těsně vedle.


    Víš co je doopravdy vzácný? Vzácný je, aby se muž choval jako getleman. To už je opravdová vzácnost. Jednak takový věci ani nemusel říkat, když už si to myslí teda. A jednak, když už za mnou kdysi jezdil a psal mi do pošty celkem hezky věci o mým vzhledu a teď se tu vytasi s tímhle. To je fakt smutný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam