• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Zkoušel jsem si tam nahrát Marlona Branda, ale pořád jsem vypadal jako Earl :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALAMAN: mám to stejně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: ale ikonku sis vybral sám :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ty vole, já žiju s tím, že vypadám jako moje ikonka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: promiň, ale jestli ti tohle nedošlo, tak se vracím k tomhle "nedostatek sociální inteligence"
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jo, a jestlis to nevěděl, tax to rozhodně MĚL vědět.
    Nebo předvídat.
    Buďto Cindy Crawford, nějaká princezna z pohádky (ale jen ta subjektivně hezká!!!), jinak mlčet,
    protože jasná sabotáž, provokace, podraz a naschvál ;P

    (přirovnávaná? Někdo přirovnával? Cítím mírně odlišný význam od "připomíná mi".
    Ale to je jedno: JASNÁ URÁŽKA! :)

    Pardon, zas jsem si asi spletl klub [Ženy - čím vás štvou a proč je to jejich chyba - praktické ukázky] :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: myslím, že to bylo poměrně jasný, že se mi to líbit nebude. Na to mne Lodbrog zná moc dobře. Takže prostě to byl takový jeho naschvál.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: nevzpominam si, ze by tu bylo nejak v obecnejsim povedomi znamo, ze si nekdo nepreje byt srovnavan s kymkoliv:)

    ale semetrika style jsi popsala presne, zajimavy....:))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: připomíná mi to hysterii "vyspal se se mnou a už mi nezavolal". Takže GT asi spoko, ale Lodbrog byl přece ten, co měl doma nastěhovanou další :))

    A přiznám se, že jsem dlouho neviděla nic smutnějšího, než že někdo musí uraženecky vytahovat stále dokola několik let starý románek ke kterému se raději druhá osoba ani nepřizná :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: takže, když víš, že někoho něco možná sere, tak to schválně uděláš, aby si ho nasral a pak to budeš obhajovat? Protože tobě ti tak připadá dobrý. Rozumím tomu správně.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: víš co Sašo?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: no docela jo, kdyz jste si tolik podobny..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: já jsem s tím přirovnávánim nezačala. Tadyta herečka se mi nelíbí a nelíbí se mi být k ní přirovnáváná, je to těžký pochopit?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GRANTORINO: Tohle vždycky potěší. Když nějaká žena o druhý mluví jako o ne moc hezky osobě. :')
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: no a já bych s dovolením nechtěla být přirovnávána k nikomu. To by mohlo pro začátek stačit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: na to ti neodpověděl, protože by musel buď s pravdou ven anebo lhát. Tak radši bude odvádět pozornost jinam. Co mu taky zbývá.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    přiznám se................... že radši bych byla kdyby mě někdo přirovnal v Mirandě Hart, než např k Mirandě Kerr
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DEADSLUT: hm, ale o osobnost ani tak nešlo, žejo... A podobné si fakt nejsme.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOMOLOVKA: Na nyxu pátek nikdy nekončí, jen se přesouvá mezi jednotlivými kluby :))
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    To už je zase pátek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam