• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jo, a jestlis to nevěděl, tax to rozhodně MĚL vědět.
    Nebo předvídat.
    Buďto Cindy Crawford, nějaká princezna z pohádky (ale jen ta subjektivně hezká!!!), jinak mlčet,
    protože jasná sabotáž, provokace, podraz a naschvál ;P

    (přirovnávaná? Někdo přirovnával? Cítím mírně odlišný význam od "připomíná mi".
    Ale to je jedno: JASNÁ URÁŽKA! :)

    Pardon, zas jsem si asi spletl klub [Ženy - čím vás štvou a proč je to jejich chyba - praktické ukázky] :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: myslím, že to bylo poměrně jasný, že se mi to líbit nebude. Na to mne Lodbrog zná moc dobře. Takže prostě to byl takový jeho naschvál.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: nevzpominam si, ze by tu bylo nejak v obecnejsim povedomi znamo, ze si nekdo nepreje byt srovnavan s kymkoliv:)

    ale semetrika style jsi popsala presne, zajimavy....:))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: připomíná mi to hysterii "vyspal se se mnou a už mi nezavolal". Takže GT asi spoko, ale Lodbrog byl přece ten, co měl doma nastěhovanou další :))

    A přiznám se, že jsem dlouho neviděla nic smutnějšího, než že někdo musí uraženecky vytahovat stále dokola několik let starý románek ke kterému se raději druhá osoba ani nepřizná :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: takže, když víš, že někoho něco možná sere, tak to schválně uděláš, aby si ho nasral a pak to budeš obhajovat? Protože tobě ti tak připadá dobrý. Rozumím tomu správně.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: víš co Sašo?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: no docela jo, kdyz jste si tolik podobny..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: já jsem s tím přirovnávánim nezačala. Tadyta herečka se mi nelíbí a nelíbí se mi být k ní přirovnáváná, je to těžký pochopit?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GRANTORINO: Tohle vždycky potěší. Když nějaká žena o druhý mluví jako o ne moc hezky osobě. :')
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: no a já bych s dovolením nechtěla být přirovnávána k nikomu. To by mohlo pro začátek stačit.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: na to ti neodpověděl, protože by musel buď s pravdou ven anebo lhát. Tak radši bude odvádět pozornost jinam. Co mu taky zbývá.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    přiznám se................... že radši bych byla kdyby mě někdo přirovnal v Mirandě Hart, než např k Mirandě Kerr
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DEADSLUT: hm, ale o osobnost ani tak nešlo, žejo... A podobné si fakt nejsme.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOMOLOVKA: Na nyxu pátek nikdy nekončí, jen se přesouvá mezi jednotlivými kluby :))
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    To už je zase pátek?
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    přiznám se, že i když ten seriál zas tak moc nemusím, Miranda Hart jako taková mi ze všech talk a quiz shows přijde jako hodně zajímavá, charismatická, chytrá a vtipná ženská.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: překvapím tě, když si najdu partnera, přestanu spát s milencema. To je vše. Víc k tomu říkat nic nebudu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LODBROG: Krome koukani na obrazek musis take cist text. Odpoved najdes zde - [KOUDY @ HRA NA VZKAZY aneb - chces neco rict a nemas nikoho kdo by ti naslouchal? Pak jsi na tom nejspravnejsim miste prave tady]

    pripadne "Online, the phrase has gained notoriety through its usage in image macros that are designed to propagate celebrity death hoaxes by intentionally misidentifying the deceased celebrity with the name of another individual." - https://knowyourmeme.com/memes/goodnight-sweet-prince
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: tststs... Tohle není hezká taktika, popirat fakt, že si za mnou jezdil a spal se mnou. Ale co můžeš dělat, viď? Je to teda trochu ubohý, ale rozumím, vybral sis, že bude lepší lež než pravda. Tak budeš se svou lží žít ty, ne já.
    Pak ovšem bys opravdu mohl přestat mne jakoliv zmiňovat a dát mi pokoj. Fajn holka pro tebe už rozhodně nejsem docela dlouho. Tak tu nehraj divadlo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: Takze ten sex nebyl zas tak dobrej?
    LODBROG: Takze k zadnemu sexu nedoslo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam