• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    MUZA: Rovnou střílet do kolen. Co s takovym odpadem?
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    MUZA: Zmrdi!
    MUZA
    MUZA --- ---
    ...prave rozdychavam napadeni od fetky, ktera nejdriv rvala na cely kolo z dalky, at moje dite (21 mesicu, vzdor included) nerve... kdyz jsme byli kus od ni, poslala jsem ji do prdele a uz to jelo... prilitla ke me a vesnickodiskotekovym stylem "pojd se rvat" do me zacla strkat, chodila neprijemne blizko, hazela mi do obliceje rohliky a nadavala, to vse zatimco muj syn brecel a drzel se me za ruku jako kliste... chtela mi dat i pesti, tomu jsem uhnula... do hajzlu sla, az kdyz jsem volala policajty... a jako na potvoru nikdo nebyl v dohledu...

    Takze si s sebou asi zacnu brat paralyzer...

    Strasne jsem se bala o synka... uffff
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznám se bez mučení že umím výborný špagety

    ZORB
    ZORB --- ---
    GRANTORINO: Přiznávám se, bez mučení, že mne tydle zjištění tady, nepřestanou nikdy udivovat.
    LOGO
    LOGO --- ---
    A co takový špagety, umíte je uvařit? Aniž by utekla voda?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: ano, mě se ta herečka nelíbí. Taky by mě ani nenapadlo tohle o někom říkat, kdybych si nebyla jistá, že to dotyčného potěší nebo pobaví. Ale já jsem asi z jinýho těsta.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GRANTORINO: Přiznám se, že nikdy nepochopim, co je motivací toho, že někdo veřejně přirovná někoho k ne zrovna sympatický a hezký osobě, kromě potřeby někoho vysloveně urazit.
    :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A nestačilo už? Nenecháme pátek odejít zase do jiného klubu?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: "já jí podobná nejsem, stačí?" nechcii být přirovnávána k žádné herečce, vlastně k nikomu. A už vůbec ne k někomu, komu podobná nejsem. To říkám celou dobu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Tak ted pises, ze je krasna a lodbrog napsal, ze mu ji pripominas, takze mu pripominas krasnou herecku ne? Ja furt nedokazu dekodovat, co je na tom spatne :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám se, že jsem netušila, jak velkej hajzl Lodbrog je, jinak bych se s ním netahala.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: ano, je krásná, ale já jí podobná nejsem, stačí?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Takže máš na ikonce pro jistotu všechny tři verze?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Třeba Adolf, že?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Ani mi nemluv, já si můžu vybrat mezi vlkodlakem, nasranym buldokem a zlym klukem. Ale jako už sem to tak nějak přijal za svý...
    GRANTORINO: Obávám se, že ikonka si vybrala jeho.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: no konečně na to někdo přišel, to trvalo tvl
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DELIRIUM: jaaaaa?😇 ja jen kontroloval, jestli to jeste hreje..
    LOGO
    LOGO --- ---
    DELIRIUM: dyk vegeta, ne :b?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    HAR4NT: Ty teda umíš přidávat do kotle :')
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DELIRIUM: je to tak, prestanme dehonestovat Mirandu, ze je ji GT podobna, beztak ji to vadi..
    ENDER
    ENDER --- ---
    Mam doma na podlaze dlazbu a koberce!
    Proboha a je to venku, neslo to vydrzet!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam