• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Já Kremilka a Vochomůrka

    a Sokola a Zadražila

    a Pavla Rímského s... no, s někým!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Já si pletu Pata s Matem, a taky obráceně, Mata s Patem.
    JONY
    JONY --- ---
    Já Štaidla se Svobodou
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já zas Přeučila a Potměšila
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já si plet Petra Jandu a Dalibora Jandu. Ale jen jména bez obličejů, obličeje jsem si nepletl. Hurikána nespleteš, to dá rozum.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja si pletl zas Kopeckyho a Naroznyho
    a pak jeste Viktora Mauera a Petra Jandu, jak jsem jiz uvadel zde [INDIAN @ PŘIZNEJME SE...]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já Elišku Krásnohorskou a Karolínu Světlou, což zní banálně jen do té doby, než jdete na nějakou adresu.
    CRHA
    CRHA --- ---
    HAUSNUMERO: Já ještě Josefa Zímu a Přemka Podlahu
    ELLA
    ELLA --- ---
    ERRTU: hele tohle je zvláštní, taky jednu kolem sebe pořád mám..kolegyně v práci to nechápe protože celou dobu je jen kolem mě...a trvá to už určitě od vánoc
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    Já zas Gerendáše s Uhlířem
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Jako malá jsem si pořád pletla Dvořáka a Náhlovského... ještě dneska si to musím občas trochu ujasnit podle brýlí
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Letos jsem nezapomněl a vzbudil ho!

    Green Day - Wake Me Up When September Ends [Official Music Video]
    https://youtu.be/NU9JoFKlaZ0
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Celý víkend tak nějak leju.. Poté, co jsem byla na okružní jízdě na kole kvůli debilním papírům, jsem se stavila u kámošky na jedno obědové. Pak jsem měla jedno odpolední pivo s mužem při práci. Večer schůzka v hospodě kvůli plánování nedělního dětského dnu. Přišla jsem ve tři ráno. Po usmažení hromady palačinek jsme s dětmi byli podpořit kamarády pořádající motokrosové závody. Dvě piva. Pak pauza až do šesti hodin. Divadelní zkouška. Tři piva. Zítra dětský den. Od desíti ráno chystáme. Sud je už připraven. Abych to celé odmoderovala a zorganizovala, tak na to asi úplně střízlivá nebudu. Ještě že je kámoš s hulením nemocnej. To by bylo skoro nezodpovědný už.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    1KA: si uzivam byt "stary". vlastne se tesim, az budu opravdu stary, a budu moct zkusit vsechny ty opiaty, jako kdysi ti cinani...
    (a dost, blby je, ze vim, ze ten chlast se mnou mlati, do toho viz nize, propadam se s Michael's uncle uplne do pekel - navic ma dneska Michael tryznu Na Hradku a ja sedim doma 50km odtamtud - mozna proto chlastam).
    tot me priznani ku dnesku, a vic uz nic. radsi.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: jakoze fakt doma ze zasady nepiju, dnes byla opravdu velka chut. nejak se mi pomotaly stary lasky (jedna prijela promokla na motorce, dalsi pise mailem, dalsi telefonovala), a padla na me ta zasrana nostalgie... a stale pokracuju (ale uz asi pujdu offline, je to hnus).
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ve svejch petactyriceti jsem se snad prvne v zivote sam doma vozral.
    1KA
    1KA --- ---
    Dostat k narozeninám nový matrace byl nejhezčí dárek. Asi jsem už fakt stará :))
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    JUASINHA: já se před časem nějakym nedopatřenim [za to můžou český dráhy!] přichomejt ke Klubu českých turistů,
    a byl to balzám na duši.
    "hele, maj otevříno!"
    "tak si dáme jedno na cestu?"

    neasi
    SM3
    SM3 --- ---
    LEJIMADA: Na poštu bych se v případě nějaké urgence už nikdy nespoléhal. Posílal jsem z Prahy 4 něco na Prahu 1, pospíchal jsem mimo Prahu a nestíhal jsem na tu Prahu 1 dojet. Nejenže to stálo snad 70kč (bylo to několik A4) ale přišlo jim to za týden - nevím přes jakou zemi to posílali, ale v konečném důsledku jsem se opět jen pousmál nad fungováním něčeho co bych z místa zrušil a důchodcům rozdal zdarma karty do bankomatu.
    Btw. těch 70-100kč bych asi tak projel v benzinu na Prahu 1, netrpěl bych čekání na poště a měli by to ve schránce / podatelně hned. Takže možná dobře, že jsi na to zapomněla a zavezeš si to tam na kole, protože svěřit budoucnost „docela dost peněz“ poště, bych opravdu nedělal.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    v pondělí jsem měla hodit důležitý dopis na poštu... aby byl do pátku na úřadě. Dnes jsem si na to vzpomněla, když se mě milý zeptal, jestli si myslím, že to stihlo dojít.... hmmm řekla jsem že nevím. Před chvílí mi volala kolegyně, že škola zrušila zítřejší program v našem ekocentru a tak mám volno. Doma jsem to neřekla a pojedu se projet na kole do spádového města (cca 25km) s dopisem, abychom nepřišli o docela dost peněz. Místo toho, abych jela do práce. Chjo, proč jsem někdy tak nezodpovědná. Ale když mi vesmír pomáhá pořád nějak tím vším proplouvat, tak to prostě nezkusit je skoro škoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam