• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Priznam se, ze kdyz nekomu vykoukne guma s napisem u spodniho pradla, tak mam snahu to precist. Otazkou je, jestli je to projev knihomola a nebo masochisty
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Když jsem byl malej, myslel jsem si že "rudoarmějci" jsou z nějaké Rudé Arménie, kterou jsem ale nemohl najít. Styděl jsem se tak, že jsem radši ani nikoho neptal.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jedna z veci, co me hreje u srdicka je to, kdyz si vzdycky vzpomenu, jak sel Top Gear do prdele bez puvodniho obsazeni.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Mam chut si koupit novy obleceni a vsechno co mam na wishlistu je cerny. Vzdycky na to kliknu v jiny barve a nelibi se mi to.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Chutná mi sušený maso prodávaný jako pamlsky pro psy. Nejlepší je to kachní, co není moc tvrdý.
    SM3
    SM3 --- ---
    Poprvé jsem dal nejnižší možné hodnocení běloruskému řidiči na Boltu, kdy celou cestu obhajoval Rusko a jeho kroky. Tak jsem vystoupil se Sláva Ukrajině a trisknul jsem dveřma.
    Hlavě že tady žije 30let kripl!
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    POZITRON: pivo a víno je pro mě totální zabiják v jakémkoli množství teda 😁
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    POZITRON: já myslím, že to znamená jen to, že jsi ještě na káry :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    My ženský to máme divný. Když jsem byla kolem 25 v nejlepší chlastací formě, strašlivě jsem se opila a zeblila po jednom jediným velkým panáku whiskey. Přitom v tu dobu jsem běžně lila osm piv a osm panáků za večer.
    MUZA
    MUZA --- ---
    POZITRON: to je jasny... zazila jsi vecer, kdyz jsi byla tzv. nesmrtelna... 😁👍
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    INDIAN: jenze ja to praveze posledni roky dost flakala, tak jsem cekala, ze mi bude zle, hodne zle a ono ne. jeste jsem do toho vseho hulila travu a vubec jsem se z te kombinace nezeblila.
    je to pro me jedna velka zahada. :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    POZITRON: 38, prej stara
    Chlastani je jako sport, jakmile vyjde z formy, tak si pri kazdy novy prilezitosti pripada vykonostne jak invalidni duchodce
    Zkratka chlastat nebo sportovat lze v jakymkoli veku, jen se to nesmi flakat!
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Mě naštěstí potkal celkem velký úraz pravé ruky. Stačí kouknout na jizvu a vím.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Priznam se, ze jsem toho vcera hodne vychlastala, docela jsem to michala (pivo, 2x prosecco, 2x burcak, pivo, vinny strik), pritahla jsem domu v pul jedny a dneska jsem nemela vubec zadnou kocovinu. Prestoze posledni dobou nejsem zvykla pit a jsem stara. :) Cekala jsem, ze ve 38 letech dnes rano chcipnu a ono nic, pohoda. :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SITH: Mně se předevčírem zdálo, že jsem koupil hospodu a chodili mi tam lidi. Asi lepší sen.
    SITH
    SITH --- ---
    Že se zdálo o tom že jsem dal výpověď v současné práci a nastoupil do Partners
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SPIKE411: to jsem taky zjistila, když jsem tu ceduli viděla, ale stejně všichni (nebo aspon většina) říká Na Příkopech, takže to mě uklidnilo, že nejsem zase až takovej idiot :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SPIKE411: Pražský Výběr nelže, ničíš mi dětství!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Já se přiznám, že ještě před lety jsem byl skálopevně přesvědčen, že ulice se jmenuje Na příkopech, ale byl jsem vyveden z omylu, je to Na příkopě (potažmo Na Příkopě podle aktuálně platného pravopisu).

    Na příkopě – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Na_p%C5%99%C3%ADkop%C4%9B
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    A k tématu dodám, že se mi v mládí pletl Kostka a Abrhám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam