• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LOGO
    LOGO --- ---
    SM3: no to ne. Já pak půjdu a něco podpálím nebo tak něco :b. To bude peněz co jim narvu do chřtánu, to mně pak pěkně dají zase zpět, ty kurvy..
    SM3
    SM3 --- ---
    LOGO: Já si myslím, že je racionální nepočítat od státu vůbec s ničím, veškeré prachy, které sypu státu, ať už na odvodech za sebe, zaměstnance nebo měsíčně na DPH beru tak, že je házím do kanálu. Raději bych je do posledního halíře někde daroval, tam kde si myslím, že to má smysl a uvidím nějaké výsledky...
    Takže pokud se nezajistím na stáří v podobě fungující firmy, nemovitostí a následných pronájmů nebo výhry ve sportce, tak jsem smířen s tím, že umřu hlady nebo mi to dovolí žít jen tak, jak nechci. Pokud se toho důchodového věku vůbec dožiji, třeba mě zítra sejme auto, co já vím :))
    Mě ty prachy státu serou o to vic, když pak vidím bandu dezolátů a proruských špín na náměstích, které by se nejraději připojili k Rusku, volí SPD, ANO apod. humus.
    MUZA
    MUZA --- ---
    HUGH_BOYLAN: nekdy delam v konverzaci schvalne hlupaka, kdyz potrebuju zjistit, koho mam naproti sobe... velmi poucne
    LOGO
    LOGO --- ---
    SM3:
    HNL: mně hlavně sere ta nejistota, že mně teď nikdo nezaručí, že prachy který teď platím ČSSZ, pak zase opravdu dostanu zpět, až budu starej. A neplatím málo..
    Úplně to vidím - Le pardon, stalo se toto a toto, nemáme, kasa je prázdná. Můžete podat žalobu na stát.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Po ctyricitce se ze mne stal zacinajici workoholik. Jsem od stredy na dovolene a uz se nudim.
    SM3
    SM3 --- ---
    HNL: Tuším, že po přihlášení do portálu ČSSZ můžeš vidět, kolik musíš ještě pracovat, než půjdeš do důchodu a kolik by si ted dostal důchod. Já zjistil, že nemam takhle dlouho v plánu pracovat a když se toho dožiju, tak stejně pak umřu hlady :D Pokud bych se tedy měl spoléhat na něco jako je podpora tohohle státu, což mi přijde stejné jako věřit na ježíška :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Někdy dělám v konverzaci úplného hlupáka, abych předešel konfliktu. Uvnitř to však vře.
    HNL
    HNL --- ---
    Mám odpracováno 20 let. Když si uvědomím, že mě ještě minimálně dalších 20 čeká, zmocňuje se mě beznaděj.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Kdyz uz si vyjimecne k jidlu pridam zeleninu, tak jsem na sebe pak tak pysna, ze o tom jeste tyden mluvim.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RESTINPEACE: jestli fakt nevidíš ani trochu chybu na tvým přijímači
    tak teda odpočívej v pokoji
    neštěstí není žádnej důvod si třeba jen myslet že nějak záleží na tom co by sis nechal připnout
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TOXICMAN: dekuju za vysvetleni, kazdopadne kdyz je treba logo vysvetlit videem, tak za me stejne neni dobry.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Stretla som na zastávke failed tinder date z jari a než ma zbadal on, tak som ušla. Kto má tiež 12?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PALEONTOLOG: no takže jsem ve výsledku postiženej takovejma věcma, sorry jako

    Sweet - The Ballroom Blitz - Disco/Promo Clip 27.10.1973 (OFFICIAL)
    https://www.youtube.com/watch?v=7lTwA5xMeTM
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    RESTINPEACE:
    MILION CHVILEK PRO DEMOKRACII - Co to znamená?
    https://www.youtube.com/watch?v=8xY2PY6Zhbs
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    vubec netusim co predstavuje logo Milionu chvilek, proto bych si tu placku nikdy dobrovolne nepripnul (ac mi ta iniciativa prijde jaksi uzitecna)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VESTIGIA: 99 luftballon. mam kazety, co si nahraval fotrik v 80s z nemeckyho radia. a az sezenu dobrej kazetak, tak si je pustím a bidne umru pod hromadou nostalgie.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Zanedlouho mi bude 40 a ještě jsem nebyl ani na Řípu, ani na vrcholu Sněžky. Oproti tomu ve Florencii jsem byl za posledních několik let třikrát...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Z nějakého důvodu se nedívám na poslední díly všelijakých sérií. I když mě ten seriál hrozně bavil/zajímal, poslední díl visí ve vzduchoprazdnu.
    JANNE
    JANNE --- ---
    Včera večer sem poprvé v životě jedla tacos.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Sere mě práce, protože ředitel stále kňučí kvůli cenám energií a když ne kvůi nim, tak vymejšlí hivadiny a nesmyslný zákazy, žáci maj úplně na salámu a někteří rodiče jsou psyhopati. Polovina kolegů jede antivax/prorus dezinfo... Dost intenzivně přemejšlim, že tohle dobrý bydlo spálim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam