• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Viděla jsem film Matky, aby vy jste už nemuseli....
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DEADSLUT: me dycky fascinovalo, jak moc je to podobny hymne Rudy Hvezdy Belehrad:)
    Zvezda mi je sve!
    https://www.youtube.com/watch?v=Gcf1-ejsKC4
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    HAR4NT: hele jako povodila si nás, dlouho nás napínala, ale... nakonec samozřejmě bylo:))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Pry banany a rajcata nemusi byt v lednici.
    Ja davam do lednice skoro vsechno (krome treba mouky a testovin). Dava mi to falesnu pocit bezpeci.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DEADSLUT: a bylo "Kdyz se nacancam"?:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Líbí se mi, jak v tu v klubech dole v prezenci klesá opacity avatarům. Je to fajn efekt.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    O víkendu jsem se značně nacamraná omylem ocitla na koncertě Heidi Janků a omlouvám se svému pubertálnímu i střízlivému já, protože jsem si ho obrovsky užila a vůbec se za to nestydim. To, že jsem si druhej den v kocovině v sekáči pořídila fialovej kožich, z kterýho mam strašnou radost, už je asi jen poslední hřebíček do rakve veškeré důstojnosti.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DELIRIUM: navíc to nikdy nikomu není podobný...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Hrozně mě iritujou dospělí lidi, co používají na facebooku svoje avatary. Nepřijde mi to vtipný, ani roztomilý. Je to k posrání.

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Každého kdo použije označení rolády (hodinky), automaticky řadím do skupiny obsluhy kolotoče s labutěma, majitelů zlatých řetězů a votřískaných mercedesů. Prostě ekl a nic jinýho.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MAR_TINA: 700 USD za mesic je uplne to nejzakladnejsi pojisteni ktere ti nic nekry. Dobry pojisteni pro rodinu 2 dospeli + 2 deti je cca 1800 USD / mesic. A ... stejne ti to skoro nic nekryje, stejne je za vsechno doplatek v radech stovek nebo nizsich tisic USD (Ano nejsou to desetitisice, nebo statisice jako pro nepojisteneho, ale stejne.)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Hledám kočku. Někam šla na lov.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FRENNET: pokud delas na smlouvu a ne v oboru/oblasti, kde se jede nacerno, a pro dost velkeho zamestnavatele, aby s nekym umbrella smlouvu mel.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ERRTU: MAR_TINA: plus v pracovni smlouve massamostatnou klauzuli o zdravotnim pojisteni, ze ho jako jiste v nejake forme mas.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Kazdy mesic prezentuju pro cca 300 lidi. Nataci se to, mam k dispo nahravky za skoro rok, ale zadnou jsem nikdy nevidela, protoze se bojim, ze je to hrozny a ze uz bych tam nevlezla.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že mám radost. Na prvním pohovoru v první firmě mě chtěli hned, i když jsem z jiného oboru. Dnes mám výborný pocit z pohovoru. I kdyby mě nevzali, cítím se dobře.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PETER_PAN: Právě jsem se vrátil z Hradu...
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    FRK_R23: A nyx to pises o 5 hodin pozdeji ? ;-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Už jsem dnes měl tři piva a dva panáky...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Bojím se v autě, když neřídím. Výjimkou je můj otec a dva kamarádi. Jinak trpím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam