• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NELLAS: naprosto souhlasím, nesnáším to, rolujou se mi hnusem ponožky, jen zaslechnu upoutávku
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: já jsem slabá povaha a nedávám skoro nic. K tvému seznamu ještě Menšíka a Izera a spoustu, na které si nevzpomenu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Homolkovi jo... Já nedávám Švejka, Vlastu Buriana a Felixe Holzmanna...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    HAR4NT: Ono nakonec i to Slunce, seno je o level jinde než ten Kameňák..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    strašně mi lezou na nervy expati, co choděj na nyx vysvětlovat, jak to tady všechno děláme blbě.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: presne tak. to samy Kurvahosigutentag. kdo to hazi do jednoho pytle se Sluncesenama a Kamenakama, je velmi nebystry divak.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Zboznuju Homolkovi.
    Pro me je to nedilna soucast cesky kinematografie a prijde mi trosku mimo misu je davat do stejnyho pytle s parodii na parodie typu Kamenak
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Vzal jsem před časem Američanku do kina na Slunce, seno, jahody a předtím na Dědictví aneb Kurvahošigutntág… a bavil jsem se. Ona snad taky. 🙃
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Neskutečně mě přesně tahle tvorba sere, Homolkovi, Slunce sena a podobný, přijde mi to příšerný, dementní a ze všeho nejvíc mě na tom sere ten záměr točit filmy o tom jak jsme tu všichni úplně blbý a pak se u toho plácat do kolen.

    O tom že mezi námi žijou Homolkoi live až radši příště, to je zvláštní kapitola.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: jo homolkovy mi fotr okomentoval, že ho na tom filmu nejvíc děsí, že takoví lidi mezi náma žijou a mají volební hlas. to se dá vztáhnout na kameňík, majora majsnera, de facto i celýho trošku
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsme u věcí, co jsme neviděli a nechceme... já nikdy neviděla Homolkovy (ne víc než nějakých 10 vteřin než se to zase přeplo). Nějaké hlášky se ke mně dostaly, ale i z toho, co jsem o tom slyšela, na mě jde neskutečný pocit nepříjemného trapna.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já jsem nikdy neviděla Pána prstenů. Četla, víckrát, ale neviděla víc než plakát.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VERSONNENHEIT: a ani nepotrebuju, protoze jako u her o truny apod jsem uz slysel tolik referenci a zminek, ze muzu zodpovedne odvypravet pribeh vcetne ikonickych hlasek i presto ze se shlednuti teto troskoviny vyhybam jako cert krizi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vubec neposloucham hudbu a prijdu si trochu divna.
    Jakoze byla jsem treba na koncertu, ale ne takovym tim beznym zpusobem.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když jsem poprvé četla Harryho Pottera, četla jsem o Modrém klobouku. Svůj omyl jsem si uvědomila až u Vězně z Azkabanu nebo pozdějšího dílu, které už jsem četla nejdřív v originále, až pak mě napadlo si to v prvních dílech dohledat a přečíst pořádně.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se že Kameňák je něco, co asi nikdy v životě nechci vidět :D
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Priznam se, ze jsem vcera videla poprve Kamenak
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    DAPHNEE: tahle definice sedi na hodne lidi na nyxu .)) nejlepsi je vubec nereagovat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: toe ovšem skandální odhalení
    CHIX
    CHIX --- ---
    HAR4NT: ne, bylo "Kdyz se nacamram"?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam