• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Včera jsme v rámci třídního srazu z nostalgie vypili flaštičku Alpy Francovky. Nechápu, jak jsme to na střední mohli pít. Vyleptá to díru do jícnu a dech je tak mentolový, že by se tím v Californii daly hasit požáry.
    JONY
    JONY --- ---
    Při prohlížení fotek z dětství začnu být strašně sentimentální až mi vyhrknou do očí slzy dojetím nad některými...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MICHELLEDANIELS: u mnoha...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    QWERTZ:
    "ahoj, jo na kafe zajdu"
    "sorry, já nechci kafe, já chci prcat"
    ... a pak každy měsíc (možná už tak rok v kuse) nějaká zpráva typu, že chceš jít ven, i když ti holka každý měsíc píše, že má přítele...
    ...přiznám se, že dost často přemýšlím, u kolika holek na nyxu se chováš tak zoufale a pak brečíš....

    Jen tak na zamyšlenou
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Dost casto premyslim o tom jestli vubec najdu svoji partnerku se kterou budu az do konce zivota …
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: Kameňáky jsem neviděla, ale přiznám se, že mi nabídli epizodní roli v Kameňáku v seriálu :D!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Mám 4 televize. Oranžová není na fotce.

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    HAR4NT: Tam sem to merival kolik beden se nam kam vejde, aneb vaclavaky 😎
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ja se teda priznam, ze mam televizi. A velkou. A nestydim se za to.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Jisté trapno jsem cítil už tehdy. Ano, některé hlášky zlidověly a člověk si tu referenci na Homolky pamatuje. Slunce, seno atd. jsem bohužel také viděl. Kameňáky už ne. A nechybí mi to.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: dyk si iks let jezdil na techno, kde se resej fleky a jak sou velky:)) ar je ctverec 10x10m, hektar je tedy (stejne jako hektolitr je 100 litru) 100 ctvercu 10x10 metru:P takze hektar je 100x100 metru. a 100 hektaru je tim padem ctverec o hrane 1000m, tedy 1km2.
    no a akr, logicky, je +- 0,4ha:))))
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    INDIAN: jsem ráda, že je někdo podobně postižený :-) Pri tvoření kalkulace na výzkum, si často dopomáhám on-line převodní kalkulačkou, abych se neblamovala. A to jsem matematiku fakt milovala :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GIRAFFKA: Tohle je strasne schizofrenni pocit! Uz jsem se sice od sveho hnevu na pribuzne castecne oprostila, ale jeste nekdy se objevi.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: ok.
    Já to beru tak, že spíš jde o to, u čeho se ti kroutěj palce u nohou, že fakt ne, než jako že se na to podruhý nepodíváš... Podruhý to taky vidět nepotřebuju.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Kde píšu, že jsem to neviděl? Když mi bylo 10 třeba. To asi viděl každý. Ale vidět to podruhé?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: taky nemám TV těch 20 let a viděla jsem to teda dávno předtím, takže nekecej, žes to předtím taky nikdy neviděl, nevěřím :P
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    ADELHAIDA: Tak tvoje problémy bych chtěl mít :DD
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: a protoze vim, ze oni nejakejch kvalit dosahujou a cizi nejsou, tak me sere, ze k nim ten odpor nedokazu necejtit.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Stydim se za to, ale po kontaktu s 80 % mych pribuznych, mi je proste hnusne. Vim, ze ta vule a nejakej vztah tam je, historie odzita taky, vim, ze za spoustu svych psych nemuzou primo oni sami, ale v posledni dobe jsem toho odporu fakt desne plna. Mam nejaky traumickovy obdobi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam