• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SALAMAN: Tyjo a to jste to jeli samotný? Nebo aspoň s něčim, zelenou třeba...? Fuj, když si na to vzpomenu. Na vodě v Zelený koruně to měli v kempu v hospodě. Nechápu, jak jsme to mohli tehdy pít. Dneska už bych to rozhodně vzdal.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Že je dementní nápad pít Alpu samozřejmě vím, ostatně proto se tu k tomu taky přiznávám.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Ano, nebezpečí pro zdraví nijak nerozporuju. Ale požili jsme tak malé množství, že jsme žádné účinky nepocítili.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Byla to jen 60 ml flaštička a pili jsme to dva. Víc tělu uškodí tři piva :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PALEONTOLOG: totally duh, že jo? :)

    Zajímá někoho moje dávná poezie v AJ? Mohu zaslat!

    No nic, děkuji, bylo to krásné. A já jdu někam distingovaně přemýšlet.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: tyjo dobrej kamingout, akorát bych řekl, že tím trpí spousta dalších lidí, včetně mě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PALEONTOLOG: no jo, já tady teď nad tím vším přemýšlím... tvl, nevím, jestli mě úplně uspokojí právě přeposílání věcí. Mně jde o něco osobního, vlastního. Asi toužím po uznání! Kdo by to byl řekl? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: otevři třeba imgur.com a repostuj. no rocket science. nyx dodělal zkratky na html, takže toe fakt pohoda.

    <video src='https://i.imgur.com/QeleJPa.mp4' controls loop></video>
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ACKO: jo, to je dobrej přístup, rozhodně. Já jsem ale docela oldschool, takže mi víc vyhovuje klasická interakce.
    Hm, zkusím najít nějaký auditko, kde můžu sbírat desítky :) Follow me! Dopamin :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TROJKA: "tak si sa toho modzôčiku na červenej repe dočkal, však Jake?"
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    PALEONTOLOG: noale sklep je po slovensky pivnica, však? Matě pivnicu ? A mohlabysom ju pozrieť,?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SALAMAN: Přidávám "Já, truchlivý Bůh" s Landovským a Kopeckým.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SALAMAN: Přiznám se, že od té doby, co se při výrobě Alpy používá jako denaturační činidlo isopropanol, bál bych se na tvém místě vážně o své zdraví.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mazaného filipa sháním v sr verzi už pár let. teda nijak aktivně, možná jsem jen debil, terýho všechny verze na internetu obšly, ale já prostě chci slyšet sklepáky slovensky
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    z novějších (ale ne úplně nových) filmů mám moc ráda Cestu z města a Mazaného Filipa... slint slint Hanák a ze starších třeba Krávu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NICOLLETTE: yes, taky zbožňuju :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NICOLLETTE: Fuj, zima a sníh :) Každopádně děkuju za tip.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NICOLLETTE: Vždyť nikde nepíšu, že je to free solo. Alexe Honnolda nebo třeba Valley Uprising jsem viděl snad už milionkrát, ale tady mě zaujalo to, jak je k smrti vyděšenej.
    NICOLLETTE: Netuším, já nelezu. ¯\_(ツ)_/¯
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Přiznávám, že můj nejoblíbenější český film je Juráčkův Případ pro začínajícího kata. Vidět ho zrestaurovaný v kině Ponrepo byl životní zážitek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam