• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: Tak tak. ;)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SPIKE411: To je tak, když to člověk třikrát přeformulovává. Doufám, že sis zaškatulkoval :-)
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Naprosto zbožňuju líbání. Už i jen ta představa je dechberoucí.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    GUMBA: *ze mě
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Vždy, když někde čtu "potenci...", tak se mi na chvíli zbytek slova zamlží, jak jsem napjatý, zda dočtu "-ální". Když to pokračuje na "-onální", prožiju takovou krátkou, soukromou bolest a nějaký maličký kousek ze mně umře. Přiznám se, že se pak neubráním předsudku a autora/mluvčího si podvědomě zařadím o šuplíček níže...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    V práci mi donesli odvápňovač s dětskou pojistkou. Ani po půl roce jsem se do něj ještě nedostala. Jako já ten princip jak na to chápu, ale prostě to nejde!! :D
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Na popelnici na sklo je napsano fuck me...jako zas tak spatne na tom nejsem, abych do toho sla
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Jejda...zas budu u popelnic na sklo za alkace
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vcera vecer jsem sezrala celej adventni kalendar pro neter. Vcetne stedrodenniho kindrvejce.
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    MUZA: Já bych tomu dal rok, možná dva a kromě vypouštění vody dojde možná i na tohle.
    MUZA
    MUZA --- ---
    RAHUF: "kdyz zaminovavam chatu"
    - asi uz je ty valky na me moc
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELSINOR: aha rok prasete. Takze jsi mezi 1.1. a 5.2. 84. Inspektor Kanabis uzavira pripad.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELSINOR: V cem, v Holdu Katalansku?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELSINOR: a taky je ti skoro tricet?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: Přiznávám se ze jsem to nechal na ráno :D
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Pokaždé, když zazimovávám chatu a sypu sůl do odpadu, představuju si, že jsem Dean Winchester a solím tělo nějakého ducha, a pokaždé, když tam vypínám hlavní spínač elektřiny, zamumlám si pod vousy "Gaz, do it".
    Ano, je mi skoro třicet.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    INDIAN: Já broskve, meruňky a nektarinky. A ani jedno z toho neumím jíst, aniž bych se kompletně neulepil, takže je radši nejím vůbec
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Dodnes si pletu merunky a mandarinky
    FAT
    FAT --- ---
    Děsně nerad odmrazuju mrazák. Ale už to dneska bylo nutné, tak jsem to měl za necelou hoďku hotové.
    Ale fakt mě to štvalo...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ADAMIRA: K tomu malování si pusť písničku.

    Záviš - Já jsem tak líný
    https://youtu.be/q8HeC7cdhTM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam