• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MART1NKA: A je stale pankac?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Viděl jsem tisíc memů z The Office, ale ten seriál dodneška ne.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LEJIMADA: Teraz má doktorát z kvantovej informatiky :))
    A je šťastne ženatý a rozmnožený.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MART1NKA: toho bych zbožňovala i jako dospělá, natož v pubertě :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    INSEQUI: Jo je ono!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MART1NKA: no, doteď mě nikdy nic takového nenapadlo (přiznám se k poněkud agresivnějším fantaziím, co se týká jednoho mého bývalého šéfa, ale ty jsem samozřejmě taky netoužila realizovat), ale už vím, na co budu myslet, až se příště budu muset účastnit vyjednávání s odboráři! :-)
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    MART1NKA: takže takhle?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Vždycky když zjistím, že si mě dal někdo do double ignore, aniž bych s ním měla nějaký konflikt, tedy zřejmě za nějaký kontroverzní příspěvek, tak mě to zahřeje u srdce. Asi satisfakce pro mého vnitřního trolla :))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SITH: Tá moja je omnoho väčšia a v predstavách to urobí hlasný plác. Toto je underwhelming.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    POZITRON: lol. me langer utkvel v tom jak v rozhovorech zni, jak kdyz ma malou hubicku, ze ji neotvira naplno nikdy. no a moje kocka porodila kotata a jedno sem si nechal, protoze melo takovou malou hubicku. a tak sem mu (ji) dal jmeno 'icko' na pocest langra male hubicky. na klinice to ale zkurvili a do cipu napsali 'isha'
    BAAL
    BAAL --- ---
    MART1NKA:

    LISTER: Už se staly divnější věci.
    RIMMER: Napadají mě jenom dvě: samovznícení starosty Varšavy v roce 1546 a ve 12. století incident v Burgundsku, kdy pršeli sledi.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    MART1NKA: To chce asi kazdej, kdo videl Asterixe a Obelixe :)
    SITH
    SITH --- ---
    Že jsem si vzpomněl na skeč od Monty python

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MART1NKA: Podle mého amatérského odhadu tak asi... 12-13? :D
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Keď už o plácaní, vždy som túžila zobrať mŕtvu rybu, takého vianočného kapra a niekomu ním naplácať. Jak moc je to divné na škále od 1 do 10. 10 je najdivnejšie?

    Nemám žiadnu potrebu to zrealizovať, len sa priznávam.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    POZITRON: Tak to je ovšem dobrý úlet! :-) Ale jo, třeba tady je vcelku sympaťák: https://m.youtube.com/watch?v=6_-0AHj54Aw . Můžeš rovnou zavzpomínat. ;-)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Naplacani od partnera ve mě vzbuzuje úplně jiné asociace
    (I když nesnáším výraz naplacani)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ALESH: Uhodit dítě je výchovný selhání, který není správný, ale může se stát. Obzvlášť, když rodič sám jako dítě nějaký to plesknutí taky obdržel. Je dobrý z toho vyvodit nějaký závěry, aby se to už neopakovalo. Manželku nebo manžela nevychováváš (pokud je to normální vztah), tudíž z tohohle důvodu partnerovi obvykle nenaplácáš.

    Přiznávám, že jsem naplácala svýmu dítěti. Manželovi ne.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    na zakladce jsem milovana Ivana Langera a strasne jsem hltala vsechny mozny diskuzni porady. ty s Ivanem Langerem jsem si dokonce nahravala na VHS a vystrihovala jsem si fotky z novin. :) mela jsem i jeho fotku s podpisem, lol. a taky destnik ODS, ktery jsem vysomrovala na nejakem mitinku, facepalm. mohlo to byt tak cca 1997/1998. znala jsem jmena poslancu, ministru.
    spoluzacky v tu dobu milovaly samozrejme sportovce, herce nebo zpevaky z boybandu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam