• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    S tou panenkou mam problem.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    LORDPEET: Jj to v pořádku. Jen někdo se nemusí koukat jinam, aby změnil směr. Mělo by fungoval i zakrytí stojící nohy btw.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    CALIGULA: Tvoje pseudosuperschopnost zjevně spočívá v tom, že to dokážeš bez problémů ovládat. Lepší než drátem do oka. Gratuluju!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    CALIGULA: Tohle?
    Ve skutečnosti je to obyč optická iluze. Většina lidí by měla bejt schopná s ní točit na obě strany. Jen někdo se potřebuje víc soustředit. :)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    Vsechno delam pravou ale telefon drzim vylucne u leveho ucha.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELSINOR: Jo, mě občas taky, ale chybí mi, jakej bejval, ne jakej je. Když tam náhodou zavítám, opětovně zjistím, že to není to, co to bejvalo 20 - 30 let zpátky a zase mě to přejde.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Aspoň to máš na co svést. Já kleju v jednom kuse a jakožto rodilej žižkovák z generací pražáků nebo aspoň středočechů to na nic nesvedu, protože sem jen prostě kanál.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ELSINOR: Tak to nedokážu. Většinou to vyslovim dřív, než na to stihnu pomyslet :D
    Docela mě to uklidňuje, si nahlas zanadávat.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Mluvím sproste skoro pořád :")
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Dneska jsem se rozbrečela u milostný scény v Peaky Blinders.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: někdy je člověk tak zhnusenej, že si to potřebuje udělat v práci...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    INDIAN: treba je to jinak a ty lidi si cistej zuby jen jednou denne, a to v praci po obede..
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Jsem suchar.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Jsem megaslintač, od umyvadla ani na krok
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    INDIAN: Přiznávám novou noční můru! To se určitě neděje!
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja zas nechapu lidi ktery si cistej zuby v praci na hajzlu po poledni, kdyz se kolikrat v tu dobu clovek potrebuje v klidu vysrat a nema tam na to kvuli tomu klid
    Jakoze chapu ze to ze zdravotnich duvodu je u nekoho nutny (paradentoza, atp), ale z myho okoli si statisticky odvozuju ze je to kolikrat spis zalezitost obscese nez cehokoli jinyho
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Dneska jsem zkoušel teplotu rozehřátého hrnce tím, že jsem sáhnul na dno.
    Ano, je mi skoro třicet a jsem členem Menzy ČR. Myslím, že budu chtít vrátit peníze za členské poplatky.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    JAMILLOS: Jsou dva druhy lidí, jedněm se u čištění zubů dělá hodně slin, takže se musí zdržovat u umyvadla, druzí tolik neslintají, takže často provádějí tenhle multitasking. Já také chodím po bytě a dělám různé drobné úkony, které se za tu dobu dají stihnout (ale dělám to i u spousty jiných činností, interně tomu říkám chorobná optimalizace)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    JAMILLOS:
    nepada 🙂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam