• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    TRISSIE: Jak sis je vychovala... :) Zavedl bych seznam na lednici nebo sdílený dokument např. v Google Docs, na kterej si budou členové rodiny psát, co potřebují, na zbytek nebude bát zřetel... nebo zaveďte rovnou rodinný ticketovací systém. ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    strašně mě irituje, když mi děti volají po cestě do práce s věcma, který buď rozhodně není potřeba řešit (mami, a můžeš mi k svátku - co mám za dva měsíce - koupit novou aktovku?) nebo které fakt v tu chvíli vyřešit nemůžu (mami, mně se nenabíjí mobil!) nebo které by si mohly vyřešit samy (náhradní pravítka, kružítka, gumy, propisy i mikrotužky jsou furt v té samé průběžně doplňované krabici v pracovně).
    dneska mi kvůli tomu ujel autobus a pak jsem mrzla na zastávce. jsou chvíle, kdy mi skoro chybí doba bezmobilová.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TAMARIX: ;o) No, posledne mi zacal nabizet pujcku. Rekl jsem ze uz me pujcili a o vsechno obrali spatnou investici na financnich trzich. Takze zadnou dalsi pujcku nechci. Snad uz ten dement co mi vola kazdy tyden da pokoj. ;o)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Když mi někdo volá se zaručeně výhodnou nabídkou, ptám se jich, jestli mi k tomu přibalej štěňátko. Obvykle nastane poměrně dlouhý ticho, který vyplnim zklamanou poznámkou o tom, že se spokojim i s koťátkem teda, ale neni to stejný... Přijde mi až neuvěřitelný, jak to většině rozhodí sandál.
    Nevim, jak jsou ty lidi školený, ale s mojí infantilní demencí nikdo zřejmě nepočítá. :D
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    OVERWATCH: Abys nedopadnul jako ten voják v povídce Karla Čapka, co zapřel nohu.. ;-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    UNSEEN: to jsem rad ze nejsem jedinej kdo to zkousel na zive baletce.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Kdyz mi volaji z neznameho cisla a chteji mne predstavit jejich sluzby na financnich trzich, tak jim odpovidam lzi, ze jsem uplne bez penez, v exekucich a ze nemam zakladni kapital, takze me financni trhy nemusi zajimat. ;o)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VYHULENY_UFO: Ke zjištění "jakž takž základních informací" bohatě stačí wiki a podobný věci. Já jsem prostě mimoň a nevěnuju tomu pozornost...takže chodím x měsíců kolem plakátu s wannabe Čaputovou a až včera mě napadlo (když jsem ji viděla na obálce Vogue), že vlastně absolutně netuším, kde se vzala, co dělala a podobně. That´s all.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WRNQ: a ktery informacni weby si sjizdela. ty fandici babisovi, ty proti babisovi nebo nejake s ruskou propagandou?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Až včera jsem si jakž takž zjistila základní informace o tom, kdo je Danuše Nerudová.
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    hejbe se na obě strany. ale trochu mě znervózňuje, jak jí nakonec upadne hlava...
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    LORD_DE_SEIS: Když se koukám na jednotlivé frejmy, tak se jednoznačně točí po směru hodinových ručiček.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    uz jinej nebudu.)

    3 Tone - Los Fastidios
    https://youtu.be/mLkdveQ1BWU?list=RDMM
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    muž si myslel, že mi je blbě, jak jsem na ni civěla... ale už je rozumná a po skleničce vína to holce jde na obě strany
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    Jupí, už s ní taky dokážu točit na obě strany. ;) Ale ze začátku mi to šlo jen po směru hodinových ručiček..
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    VESTIGIA: a mně zas ráno v protisměru a teď po směru…taky jsem degen :-D
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    kam se hrabe starý dobrý Sedum jednou ranou zabil. Ta panenka je superkiller :)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Vy si děláte prdel a tu panenku jste vyměnili. Protože ráno se točila po směru a nebyla jsem schopna ji otočit a teď se mi točí proti směru a na druhou stranu ani omylem. Asi jsem přepracovaná, nebo co :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    dyt je to šarlatánka!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Točí se mi pořád na jednu stranu, jsem degen a je mi to jedno.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    LORD_DE_SEIS: Mně stačí natočit obrázek a hlavou vzhůru už se točí jinak,))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam