• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Bububu!!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Vzdycky jsem chtela jit na nejakej nyxi sraz, ale nikdy jsem na zadnym nebyla. Kde se resi nyxi srazy?
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: jeden rok jsem pekl i patnáctikilovou zrůdu, co se mi málem nevešla do trouby, a stejně ty zbytky byly hrozně brzo fuč :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RAHUF: holt je vás buď moc, nebo máte malou krůtu!
    (jsou roky, kdy má náš řezník 4kg baby krůty, a jsou roky, kdy dodá dvanáctikilové monstrum. Nikdy dopředu nevím, co to bude :-)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    TRISSIE: krůtí sendvič je blaho. Bohužel, za ty roky co s kamarády slavíme den díkůvzdání se mi nepovedlo upéct dost velkou krůtu, aby zbylo i na to.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE:no dobre. mas to u me schovany, prihlasis se sama na nejakym srazu zejo, kdyz tomu tak radostne jdes naproti...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: !!!!!!!!!!!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: abys nelitovala! ale to uz bude pozde!!!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Odpověď na tuto troufalou žádost znáš!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOVOVAMINCE: mozna to i nejak bezprostredne souvisi, kazdopadne te slusne a naposledy zadam, abys vyrazne omezila ty impertinentni vykricniky!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT: Majonéza je největší dar lidstvu hned po myčce!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADAMIRA: já mám rybí polévku ráda, ale jednak jsem v rámci mé nukleární rodiny jediná a druhak ji nemám ráda natolik, abych byla ochotná absolvovat to martyrium její přípravy. tak holt nic :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: bezpochyby jeden z nejlepsich vynalezu lidstva, spolecne se suchym zipem a "odlozit budik o deset minut":)))
    ENDER
    ENDER --- ---
    HAR4NT: tak ty jsi na cesnekovou pomazanku!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TRISSIE: Závidím, u nás jsme alespoň už zbvavili tý hnusný rybí polívky kterou stejně nikdo nejedl, už se těším až se zbavíme i tý "tradice" z dob 50. let ve formě nejhnusnější ryby a majonézovýho zla.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Neznám Mumínky. Vím, že to někdo sem tam na nyxu zmíní, ale jinak jsem to nikdy neviděla, nikdo z mého okolí to nikdy nezmiňoval...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    po letech dohadů jsme adoptovali britské Vánoce - s krůtou a přílohami. a k tomu, co jsem se naučila během studia v Americe - "den poté", tedy 25.12., sendviče z bílého toastového chleba, oba plátky namazané majonézou, mezi to plátky krůtích prsou, ledový salát a plátek rajčete.
    kuchyně je samoobsluha, koukáme na pohádky, čteme nové knížky, žereme krůtí sendviče, cukroví a exotické ovoce, co bylo "na ozdobu na stůl" (a taky čokoládové figurky ze stromečku, které tímto dnem ztrácí chráněný status), a je to ta absolutně nejlepší část Vánoc.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Mám ráda chleba s nivou, co nechám rozpéct v mikrovlnce. Občas navrch ještě přijde majolka. K tomu ještě Caro s mlíkem :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: to bych si radsi nasadil na celej vikend to "pusatko", proc si tu majonezu aspon nemixnes s tim sejrem a nakym cesnekem..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tatarku mám rád, koupil jsem si v krámě nějakou zlevněnou, francouzskou. a ještě ten večer jsem ji zvracel, teda v neděli večer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam