• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: jak to mam vedet? maminka mi to nikdy nerekla, ani kdyz jsem dlouze loudil:((( jiste chapes, jak se pote zakonite musel odvijet muj vztah k zenam:/
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: a ty vykřičníky na rodným listě máš z jakýho důvodu? Že už tehdy si byl za zenitem a divil se co tam děláš? :))
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: nastesti ne, to bych se bal ostravacek o neco min a presne to by se mi strasne vymstilo:)))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Ty jsi z Ostravy? To by asi vysvětlovalo... no... v podstatě všechno.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: to mi neva, vykricnik je na dvacce, "Nedej zhynouti nam i budoucim!" pak mas v narodnim "Narod sobe!" a pan primar taky zvedl oboci a na muj rodnej list udelal vykricnik a dokonce cervenej a trikrat, vidim to jako dnes... takze ja a vykricniky jsme jedna ruka:-)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: na co jinyho cílit za každé situace než na rozkrok :D bacha na ty otazníky, ať nejsi jak mince s vykřičníkama!!!??? :P
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: jako az takhle, straight for the jugular?:))) urcite by to slo rict i jinak, ale to neeeee, rovnou bouracim kladivem do rozkroku???
    ze se vubec ptam, jaky "az takhle", to je vase oblibena technika na zahrati. a jo, "vase", vsecky ste stejny...i moje maminka:(((
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: velkoryse myslíš slepě zamilovaně přehlížet? :))
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: ty cuzo!:)))) no tak urcite bude asi "priste" dobry vcas a primerene reagovat na podobne drobne provokace a ne je velkoryse prehlizet!:P
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: to u tebe nehrozí, neboj :))
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JAMILLOS: to smrdi nadeji, ze ma i sanci pochopit, proc to ztratil:))
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Někdy člověk pochopí, co měl, až když to ztratí.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam se ze se jako vzdy tesim do prace mezi svatkama... doma by me totiz cekaly jen muka v podobe debilnich disneyovek a jinejch vyumelkovanejch picovin z bezedny zumpy jmenem amazon prime.. aneb flakat se muzu i v praci a jeste usetrim dovolenou (teda letos spis uz zadnou nemam, vsecko sem vyplacal na dusicky)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    TERA79: Uzivej volna .) poradne si odpocin ❤️
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Ách, oficiálně mi začala dovolená, příště jdu do práce až za rok (=2.1.2023). To je za strašně dlouho! Jo, už ležím, Merlot ve sklence a dneska už mě čeká jen kostel a Rybova mše vánoční, svařák a zítra bez buzení. To je ono, že?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Ách, oficiálně mi začala dovolená, příště jdu do práce až za rok (=2.1.2023). To je za strašně dlouho! Jo, už ležím, Merlot ve sklence a dneska už mě čeká jen kostel a Rybova mše vánoční, svařák a zítra bez buzení. To je ono, že?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BAAL: já si myslím, že je to úplně cajk :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BAAL: Je, pokud ti to tak vyhovuje.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Hmhm, zkusím ruličky naležato, co to udělá :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    DEADSLUT: Takže když ho stáhnu z věšáku, zmačkám do kuličky a na sílu narvu do skřínky s ložním prádlem, tak to není ideální postup?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DEADSLUT: tak mám, v menším měřítku, mikrohadry v krabici od bot.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam