• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: ty si ho na mě minule taky veřejně vytáhnul, akorát si mu neříkal janda:(
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: fuj tvl jandu na me verejne nevytahuj:D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: nezapomeň si ho pustit k milování, ať není slyšet láska k sousedům.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HEJSEK23: nn, krasne to tedka sumi, skoro jako more, vubec na to nebudu sahat, aby se to treba nak neprerusilo..
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HAR4NT: teď se podrž!

    můžeš ladit mezi stanicema
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HEJSEK23: aha!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HAR4NT: a zkoušel jsi ho někdy zapnout?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    NELLAS: :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FEFERONIE: My se známe? :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Nikdy mi radio kdovijak chytry neprislo.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Ve třetím Zaklínačovi je sidequest, ve kterým Geralt pomáhá nějaké babičce najít pánev nebo tak něco. Ona mu dá za odměnu pečený jablko. Jasně, že jsem to jedla mnohokrát před tou hrou, ale tohle mi nějak utkvělo a peču je teď častěji. Je na tom něco uklidňujícího. Dneska jsem měla jabko a hrušku, na to med a vlašský ořechy.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Nikdy jsem si nevsimla, ze je zrovna tahle kamaradka chytra jak radio, v 36ti sisla na kazdy zvire, ktery potka a je neskutecne otravna. Nestalo se to pres noc, zname se 10 let, jen jsem si toho ted fakt jako vsimla a hrozne me irituje uplne vsim, co dela. Chudak holka. Snad ji nezabiju.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    MART1NKA: Co takhle ORL?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Mám od včerajšieho letu zaľahnuté v ušiach a žiadny trik mi nefunguje. Cítim sa ako v podmorskom svete. Jak dlho to vydržím, než mi načisto hrabne?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BOUCA: normalne na rovince vyslapnes spojku abys ziskal Chvilku pro sebe, cestujici to ani nepostrehnou, kdyz jim predtim rozdas sluchatka..
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    Strašně blbě se mi chčije za jízdy v. autobuse, normálním autě do kelímku se nedokážu vychcat vůbec i když jde do tuhýho. Ve vlaku a letadle ten problém nemám…..
    1KA
    1KA --- ---
    LORDPEET: Mám to obráceně. Nahatý fotky dávám pouze v případě, že někoho mám:-))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Letos se na Vánoce necítím blbě. To je fajn. Ale fakt je, že jsem musel několika lidem připomenout, jak náročný svátky to jsou a že je legit necitit se dobře, mít starosti, nemít peníze, nebýt s blizkyma a že si to nemaj vyčítat a že jsou dobrý i tak.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Mám ráda Vánoce bez přerušení už od dětství a velmi si je užívám a těším se na ně. Zabíjení kaprů mi nepřipadá děsivější, než zabíjení většiny jinejch zvířat. Můj muž tvrdí, že díky mně začal mít Vánoce zase rád a já mu věřím:-) Jsem fakt moc spokojená, že se to letos zase vydařilo a vše proběhlo v klidu a pohodě, ač se u nás sjela celá rodina.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam