• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: O přílišnym odhalení nikdo nemluvil. Ale líbí se mi tvůj styl uvažování.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Tvl, kde ten knír má, že ti bez něj přijde příliš odhalený?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: A pak že já jsem úchyl. Tvl...
    Aspoň počkejte na podzim, až bude mít zase knír!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALAMAN: Pics or...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LORDPEET: Zásadně píšu příspěvky nahatej a s brokovnicí.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Dnes mám přímo dětskou radost z práce, zúročila se moje dvouletá práce a ten certifikát EK máme. Jo! Už jsem si před vánocema říkala, že pokud ho nedostanem, tak se tady budu cítit tak blbě, že dám radši výpověď, tak teď nemusím :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    Zas tu mame vichr... nebavi me... v praze nema vichr co delat!
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    LORDPEET: to zkusím :-) a běda ti jestli to bude hnusný :-D ;)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Miluju bílý jogurt/tvaroh, do kterého si nadrobím chleba. Většině z těch, co to u mě viděli, se z toho zvedá žaludek, ale pro mě je to prostě dokonalá dobrota :-)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    INDIAN: tos mel koupit lepsi fotak imho 😎

    DOOM on a Digital Camera from 1998!
    https://youtu.be/7gCZZkBATSc
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Olga Skabejevová mi příjde hrozně, hrozně, hrozně moc sexy... a taková svině, achjo :/
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NELLAS: Kazdy tu mame toho sveho :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Vsude cpu jak nemam rad pocitacovy hry, nikdy me nebavily. A kdyz ted 5leta dcera dostala pod stromecek fialovej detskej holcici fotak kterej mel este navic v menu tetris, tak sel ji ho nasledujici den zabavil a hral sem ho s prestavkama pul dne.
    SITH
    SITH --- ---
    chápu, že si někdo občas potřebuje na internet vylít své srdíčko a zahrát si na jakousi samomluvu, napsat své myšlenky občas pomáhá, ale přiznávám se k tomu, že mě nebaví v každé druhé diskuzi, kam úmyslně či neúmyslně přijdu, číst ty nekonečný nicneříkající a bezvýznamný psychologický výlevy, které je to id schopné i několikrát denně napsat na nyx, a raději ignore než krvácející oči několikrát denně
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BEEBLEBROX: Čí?
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    LORDPEET: Oprav mě, jestli se pletu, ale já se na něco ptal?
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Vždycky, když vidím jeho ikonku, udělá se mi fyzicky zle. Cokoli co napíše, se nedá číst, je to dlouhý, zbytečný, naprosto nikam to žádnou debatu neposune a jen z toho odkapává snaha vypadat sečtěle a rozumě, ale od prvních třech slov je jasný, že jsou to jenom prázdný kecy.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    MUZA: ja takhle v lete ctu Zimodeje od Terryho Pratchetta. Uz jen pohled na obalku me ochlazuje :)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Před chvílí jsem dala zapéct misku s lasagnema. Připravila jsem je hezky ráno do takové skleněné zapékačky z ikea s plastovým víčkem. Nemáme doma palstové krabičky, protože fuj hnus a chemikálie se uvolňují do jídla. Muž je dost striktní v tomto ohledu.
    Před okamžikem jsem je šla zkontrolovat a víčko bylo krásně roztavené po obvodu krabičky, steklo do lasagní jako náboj z tavící pistole a na obvodu zůstala přitavená jen ta těsnící gumička. Ano, opomněla jsem sundat plastové víčko a náš sporák na dřevo hold není mikrovlnka...
    Vyndala jsem misku z trouby, nechala trochu zchladit a oloupala plast. Ten jsem schovala do směsného odpadu aby to muž nenašel... hezky pod ostříhané vlasy.
    Chtěla jsem lasagně hodit kachnám, ale než jsem uspala děti, tak to muž sežral. Nic jsem mu neřekla a kachny dostanou nekontaminovanou zeleninu...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAJITA: ten dávám jen na chleba s máslem a rajčatama. Tam nedávám ani tatarku, ani cibuli, jen kopec toho pepře :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam