• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ALESH
    ALESH --- ---
    GREAT_R: a nejlepsi je, pokud po odpovedi na pozdrava napisou "Muzu se na neco zeptat?"
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: mě takhle děsí slovo rande - když sem šla třeba s někym na pivo a kámošky hned - takže máte rande? - ne jdeme na pivo - takže rande? A DOST
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: A ani to nemusí bejt takhle genderově specifický, stačí prosté "slezina" a nechci tam bejt. Ale tak zas já nechci bejt nikde...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Přijdou mi děsivý výrazy jako dámská jízda, babinec, holčičí sedánek atd. Kdykoliv někdo takhle nazval prostý "jdeme na kafe/večeři/pivo/panáka", vyvlíkla jsem se z toho. :D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    GREAT_R: jseš v Přiznejme se, ne v Co vás sere?, ale souhlasím s tebou tak strašně intenzivně, že to asi neva
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Lidi, co napíšou pozdrav, čekaj na odpověď na pozdrav a pak teprv napíšou, co chtěj. Pozdrav i sdělení se píše v první zprávě.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemusím Jakea Gyllenhaala
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    TLAMPAC: Toho to nemůžu ani vidět, ani slyšet. Nechápu, jak tohle může být jeden z nejpopulárnějších zpěváků. Duvenblejt.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Hlas Marka Ztraceného na mě působí tak, že zpívá a zároveň tlačí na záchodě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám, že se mi kroutí palce u nohou nad trapností volebních rétorik všech kandidátů... Už mne to prostě vůbec nebaví. Ta laťka je hrozně nízko. Přemýšlím o Hilšerovi, protože jako prezident by byl prostě nejhezčí, budu přízemní... :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Ve volebni kalkulacce mi vysel Babis na sestym miste. Pavek byl prekvapive hned pod nim. O bednu se podelilo trio Fischer-Nerudova-Hilser. A protoze je nedele odpoledne, planuju vrtat. Zdi jsou mekci nez jindy.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ve volební kalkulačce mi vyšel Fischer.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Sedim v hospe, kde jsem kalivala a jede tu supr rockovej koncert... aaach yessss
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ENDER: Kolik je ti teď?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ENDER: Přesně tak. Miluju sci-fi, ale zrovna Star Wars je taková přitroublá infantilní blbina a nechápu to šílenství okolo.
    ENDER
    ENDER --- ---
    Nemam rad starwars, nebavily me ani v 90 letech, ja mel radsi terminatora.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Absolutně netuším, která je která, u všech těch provdaných spolužaček na fecabooku s druhým až třetím příjmením.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BALAENA: To je pěkné přiznání, ale dneska už tě za to nikdo odsuzovat nebude...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    samohana
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    LORD_DE_SEIS: samozprz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam