• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    samohana
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    LORD_DE_SEIS: samozprz
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: zmrtvýchvstání? :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Vzhledem k tomu, že sem emoji nyx doprogramoval, tak je to spíš dobrovolné prznění
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: nejdriv znesveceni, pak znasilneni a za chvili tu mame nejspis znarodneni a pak uz teda nevim..
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HEJSEK23: (╯°□°)╯︵ ┻━┻ znásilnění nyxu!!!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SABRIEL13: ano přesně tak ♥(ˆ⌣ˆԅ)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Znesvěcování mi není cizí. asi proto mám rád smajlíky 😎🖕😇
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    BARBARELLA: děkuju, uznávám jedině smajlíky z interpunkčních znamének a příležitostné černé srdíčko!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Poslední dobou začínají lidi používat na nyxu emoji a mě to prostě přijde uplně jak znesvěcení tohoto posvátného chrámu.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    KOVOVAMINCE: Konečně vimsvoje znamení. Je to levomotak!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Děti začaly před Vánocema hrát Forge of Empires. Nikdy jsem nehrála žádnou hru. Ani Tetris nebo Mario mě nezajimali. Když to mají zapnuté, nejsou u toho a jdu kolem, tak jim vyberu peníze a zboží. Mno a večer jsem se u toho nějak zasekla a zahrála si pár bitev. Úplně jsem jim zlikvidovala armádu a aby na to nepřišli, koupila jsem za prachy nějaké diamanty a mrtě to doexpila :D Samozřejmě to nikdo neví, že to bylo za diamanty (respektive za prachy) a jsem nejlepší matka, která umí mrtě pařit. :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARUMANKA: to by byla krása :)))))
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    MAR_TINA: myslela sem si spíš na to, že se díky tomu AB do druhého kola vůbec nedostane..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARUMANKA: jo a Bašta do druhého kola podpoří AB a hlasy jsou u něj.

    Přiznání je, že mocně doufám a věřím v demokratického prezinta/ku.
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    LUSINDA: já třeba věřím,že to bylo tím, že byla na Prime.
    Přiznám se,že doufám, že Bašta dostane dost hlasů, které diky tomu nedostane AB.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Někdy před štědrym dnem jsem na iphone nainstaloval Diablo Immortal. Sedim u toho každej den. Pořád. I v posteli. Bůhví kolik hodin jsem nad tim propálil. Teď jsem to smazal. Já věděl, že když jsem se rozhodoval jestli si dát pod stromeček playstation nebo tyčovej mixér, je tyčák ta lepší, byť nudnější varianta. Fuuuj. Rodičovskej zámek na mě.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    LORDPEET: radši toho Baštu taky vyhoď :-D ....dneska k nám přišla vyděšená kolegyně, že si na pár minut zapla prezidentskou debatu na Primě a zrovna z Baštou tam sympatizovalo přes 40 procent sledujících. (posílali sms)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LORDPEET: Babiše vyhodíš, ale klidně to hodíš Baštovi?
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    To czechia mě sere, vypada to divně napsaný a nějak mi to nejde přes ruku když to někam vypisuju ručně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam