• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: nebo třeba vítek a sidovský vid


    PALEONTOLOG: jááá vim, jako dítě jsem to milovala, zároveň to bylo strašně děsivý, to si dneska pustím večer!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: tam me dycky strasne iritovalo, ze s nima ten strycek Fido na konci DYCKY odlital na stejnou stranu! i kdyz treba v tom pribehu odesli od chaloupky tak, ze kdyz by s nima chtel rychle domu, tak by musel letet opacne!:))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BARBARELLA: je tam pár dílů o havranovi a báječně ho dabuje filipovský

    Tip a Tap - Nemocny havran
    https://www.youtube.com/watch?v=o3c3I9Y2w0U
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PREKOTKA:
    KRYTON: A co právo na zábavu? Máme přece nárok na minimální možnost rozptýlení. Hry, literaturu, koníčky, promítání filmů.
    RIMMER: A v souladu s direktivou 312 je najdete tamhle naproti v té skříňce. Šachy, kterým chybí třicet figurek, ženský časopis s přílohou o háčkovaných čapkách, haldu křížovek s vyluštěnými tajenkami a video s nepřekonatelnou lahůdkou: Tapetování, malování, zdobení - vymaluj si sám.
    KOCOUR: Neper se s nim.
    RIMMER: A abych splnil všechny dietetické požadavky, dnešní večeře, pánové, se bude skládat z brukvové polévky, dále z brukvového salátu a jako zákusek vám jistě přijde k chuti brukvový dort.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: jojo, existuje, treba Bohdalka a Mensik nebo Zagorova a Margita
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PALEONTOLOG: tip a tap!!! Dobrou noc strýčku Fido :3
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SALAMAN: protože kamarádství mezi mužem a ženou neexistuje mrk mrk
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: mě se stále líbí jája a matýsek, a ťip a ťap

    Matýsek a Jája - Duch
    https://www.youtube.com/watch?v=sx6rLELrpVY
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    OMG, zjistila jsem, že stále zbožňuju san-X!
    リラックマ「チョコレート&コーヒー 」 テーマ
    https://youtu.be/DiqFUvXCklk
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Vidím to nějak takhle.

    リラックマ「スワンと金色の花」
    https://youtu.be/MIgm1qFaeFA
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PREKOTKA: Tak je to stejně sešlost jak z hororu a na mluvě nezáleží.

    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ALESH: Hele, my tohle v práci zakázali. Už nováčkům to říkáme, že to maj zakázaný, že se musej ptát rovnou.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    GLOBALISTA: Já se ale nvyhybám ženám. Jenom když používaj tyhle výrazy. :)

    MULTICAT: Paličkování. :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOVOVAMINCE: tvl, jak chceš ale nazvat odpoledne, kde budou ženský paličkovat? To je dámská jízda jak sviň!
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    KOVOVAMINCE: hele, já těmto akcím přišla na chuť až dlouho po třicítce. Ono chlapů, se kterými se dá chodit do hospody a pařit je spousta, ale čím jsem starší, tím víc mám zkušeností a z nich vyplývajících témat, která se s muži dají sdílet jen v omezené formě. Proto jsem vděčná za každou holku, která mě “vydrží” a zvládne se mnou držet krok.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BARBARELLA: Šel jsem s kámoškou na pivo.

    Jo tak s kámoškou! Hihi, mrk mrk, hehe. "Kámoškou", haha, mrk mrk.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: řeknu ti k tomu jediný - LILITH
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: A mělas ho? :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    GREAT_R: a nejlepsi je, pokud po odpovedi na pozdrava napisou "Muzu se na neco zeptat?"
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KOVOVAMINCE: mě takhle děsí slovo rande - když sem šla třeba s někym na pivo a kámošky hned - takže máte rande? - ne jdeme na pivo - takže rande? A DOST
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: A ani to nemusí bejt takhle genderově specifický, stačí prosté "slezina" a nechci tam bejt. Ale tak zas já nechci bejt nikde...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Přijdou mi děsivý výrazy jako dámská jízda, babinec, holčičí sedánek atd. Kdykoliv někdo takhle nazval prostý "jdeme na kafe/večeři/pivo/panáka", vyvlíkla jsem se z toho. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam