• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: zasvěcení znamená, že pak budu dělat stejnou ostudu jako ty? To s čistým svědomím nemohu přijmout.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BARBARELLA: omg wtf???? Zasvetim te do klasickych pravidel, jinak budes po svete delat pouze ostudu..
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    HAR4NT: rika se pojď, skoč je moc invazivní
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    HAR4NT: bez předehry ne ty cvoku
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    RAMJAH: moc jsem tomu nedával a mile mě to překvapilo
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    MANZONER: poslední z roku 2021
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MANZONER: skoč na mě z boku
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    RAMJAH: z roku?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Dlouho jsem se chystal na to udělat si čas na film DUNA… teď sedím a mám pusu do kořán…
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nemuzu si pomoct, ale profesura v ucetnictvi proste je vtipna sama o sobe a vsichni to vedi. S tim se tezko da neco delat.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Když jsem byla mladší, všem jsem říkala, že jsem v minulým životě byla Jim Morrison. Teď mi spíš příjde, že to byl Franz Kafka.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    PREKOTKA: já se obvykle chovám slušně, protože respektuju, že pro ty ostatní, co tam přišli, to je důležité

    a třeba v kostele, kam chodí maminka, by to podle mě prošlo, mají už třetího mladého akčního kněze za sebou a ta komunita je hodně otevřená všemu :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Serial Wednesday jsem nevidel a nikdy neuvidim.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Že jsem asi poslední, kdo neviděl stále seriál Wednesday... Což mne diskvalifikuje z toho jásat nad každým, kdo dělá parafráze na ten seriál.. Sorry no...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    ADELHAIDA: Hmm, asi nutně potřebuju jít na mši s někým, s kým si v týhle části dáme highfive!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    přiznám se, že většinu srazů jsem odjezdil na játrech
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...jsme po natírání vymysleli "dotěrnou". Bylo to na podzim, a kdo neměl chuť na dotěrnou, mohl si užít dožínky (s mezerou či bez).. Ale sedánek je teda festovní termín.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Babička a její kamarádky mívaly dýchánky.
    Přiznání je, že jsem pak babičce pomáhala uklidit, abych mohla vylizovat panáky od griotky.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOTENCE: jedině soirée, má drahá!
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MULTICAT: jo, no právě. Jeden sedáánek za druhým! Nebo to příští může být slezina.
    Dámská jízda na slezině, to mi zní asi nejlip
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOTENCE: a za dva týdny další!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam