• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    MUZA: Diky za tip!
    MUZA
    MUZA --- ---
    Neda se nic delat... uz je zase cas pustit si pekny cesky film... Proc?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Pořiď si je v maskáčové verzi, můžeš chodit na veřejnost a stejně tě nikdo neuvidí.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DEADSLUT: pics or it didn't happen ať posoudíme, jak moc jsou moc :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LORDPEET: kukajdu, jo? :O

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    zaciinam mit neprijemny pocit ze zapadni slovane jsou jednen z tech pricetnejsich narodu ktery obyva tuto planetu.
    bohove chrantes tuto hroudu
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Totálně mě doběhly devadesátky, a na základě svého spravedlivého rozhořčení o deficiencích dámské módy [DEADSLUT @ Ženy - čím vás štvou a proč je to jejich chyba - praktické ukázky] jsem si poprvé v životě pořídila kapsáče. Řádně vod podlahy hoperský. Jsou tak moc, že se pomalu nedaj nosit ani ironicky, ale tak pohodlný kalhoty jsem snad v životě neměla. A holt mě už asi nikdy nikdo neuvidí, protože asi nedám nosit je veřejně, ale svlíknout je odmítám.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LORDPEET: sladký? sex?
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    SARUMANKA: doufám, že kečup už dovalili bez keců...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: A ohřáli ti ho?
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    ADELHAIDA: není nad to si zavolat v Toskánsku obsluhu, že chceš ke špagetám ještě lžíci k tý vidličce..
    To byl gazpačo moment pro mě.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Myslela jsem, že do salátu Caesar patří kuře. Vždycky ho maj všude s kuřetem. V receptech bejvá kuře. Scéna v restauraci takřka gaspachovská.
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    Nesnáším projevy lidské nadřazenosti.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INSEQUI: ani kocici lejno nesmrdi tak jako mokry bernardyn.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Poslední dobou si libuji v nadužívání instrumentálu (7. pád) a/nebo trpného rodu i v nevhodných případech, zejména tam, kde to potenciálně generuje dvojsmysly - o to víc mě to baví. Třeba ženy se zeptám: "Udělá se nám kafe manželem?", nebo dětem: "Ten úkol se zkontroluje maminkou." Hlásím: "Miláčku, myčka se naplnila manželem!", "Teď šnekovi okurku nedávej, zítra se nakrmí maminkou."
    (Naštěstí jsou doma všichni zvyklí, že tatínkovi hrabe.)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nesnáším smrad ze psů, je to fakt nechutný, zvlášť když tím smrděj chodby a výtah v domě.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    PREKOTKA: já očistím kachnu a pak ještě když ji dám péct, tak cca po 20 minutách v troubě vytahuju kachnu a opět pinzetu, aby nikde nic nezůstalo. Je to asi nejčistější odpeření.. a jinak ano, i naše kachny přepeřují soustavně :)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    přiznám se, že už jsem dvakrát musel podříznout srnu, bo byla zraněná a jinak nešlo, ale jestli bych říznul zdravý zvíře - nevim nevim.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ač jsem dřív řídila ve špičce přes centrum Prahy několikrát týdně a považovala to za relax, tak to vypadá, že jsem vypadla ze cviku a teď mě to spíš znervózňuje :-(
    JONY
    JONY --- ---
    Tünde Bartha mi přijde přitažlivá a sexy (mám prostě pro tenhle archetyp korporátní bitch slabost ač rozum ríká NE!)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam