• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: jo, jako je pravda, že někdy tací bývají jako zajímavý sociální experiment... jenže já jsem jeden z těch lidi, kteří na televizi křičí "proboha! Nechod tam! Nechod tam", takže i v tomhle případě by to bylo "proc sis vybrala tohohle!? Proooc?!" :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mě to právě bavilo jako vhled do myšlení někoho úplně mimózního, ale četla jsem to nějak kolem své dvacítky, teď už nevím, co bych na to říkala.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BARBARELLA: stupidní kráva, která neví co chce a vše si podelala sama... ale zase se nedivím, ze se v tom hodně lidi vidí
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: Obecně moc nechápu potřebu těhle rádoby romantickejch komedií, z většiny mám dost wtf pocit. Zvlášť když je to hojně založený na libovolnym shamingu, což je případ tady Bridget.

    Ale já opravdu akceptuju jedinej romantickej film a to je Same Time, Next Year s Aldou. Tzn je možný, že jsem fakt divná a neni třeba mi věnovat pozornost. :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    Nechápu kult kolem Bridget Jones.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ELSINOR: Já se hned při prvním čtení zamilovala do Aragorna, hned na začátku U skákavého poníka :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Plete se mi Ladislav Frej a Tomáš Töpfer
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vždycky se musím zamyslet, co je baklava a co balaclava :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JONY: mám to stejně s Woody Allenem
    JONY
    JONY --- ---
    Nesnáším filmy Wese Andersona.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA: zajímavý. Na ZŠ Bejval nejlepší komik třídy a taky si tím získal moje sympatie (ne teda lásku)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A to chce nějakou pěknou písničku!

    Václava mám nejradši
    https://youtu.be/hZo1OE27Yks
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Mě maximálně dělá dobře jak jsou z něj všichni ti šváby úplně v piči.
    Kdyby začali hrůzou skákat ze skály asi už bych puknul radostí
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nasahám na cizí houbičky na nádobí. a vím proč :D
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Dojima me nas novy prezident- teda jeho ciny..
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mrzi me, ze se muj vegeti darek bud ztratil, padl do nespravnych rukou nebo proste jen nepovedl :(
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Od prvního přihlášení na Nyx mám už přes 20 let jedno jediný ID. Username jsem si půjčil z knihy Kyberie a přidal jedno písmeno.
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    ...že když vyhrál Pavel, pustila jsem civilní rozhovor s ním z roku 2019 a řekla jsem si, že je to správnej chlap. A že se mi ulevilo, že bude zase na Hradě někdo, za koho se vnitřně nemusím stydět, necáká z něj jízlivost a jako bonus dobře vypadá.
    ...že moje ségra se fakt regulérně bojí války a to ji donutilo volit toho, jehož jméno jsem si zakázala vyslovit.
    ...že jsem na sever Čech nikdy nepatřila a teď se to jenom potvrdilo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LADYBUGS: hlavně když ti text odevzdá někdo méně šikovný, nemá v t602 šanci nadělat moc problémů.
    LADYBUGS
    LADYBUGS --- ---
    MAR_TINA: Anooo, v jednoduchosti je krása :-) začala jsem si s ním na střední.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Dnes jsem koupila na knihobotovi 18 knih... To je můj rekord a museli jsme je už odvézt autem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam