• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    BOBESH:
    NE7RA:
    doplnuji do top3: Jachym a tiskarsky sotek:)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BOBESH: tohle je ale new school
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    BOBESH: nene - ja jsem tym Koko a Tchor!

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ze Ctyrlistku jedine Polda a Olda! ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mám ráda komix Kňour & Mník a Morganu & Morgavsu ze Čtyřlístku.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    přiznávám se, že se mi líbí, jak vypadá Radka Třeštíková :o) možná je to kus piči, ale pěkný
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELSINOR: však v poho, já se přiznám, že se mi po letech do stejný řeky nepovedlo vstoupit. ale na pár dynamickejch scén je i s odstupem radost koukat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELSINOR: jo tyhlety statický pozadí jsou moc hezký, ale jak si začne vlk povídat s prasetem, tak se chytám za hlavu. třeba cesta do fantazie mi přijde propracovanější
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELSINOR: koukal jsem na to předevčírem a byl jsem z toho vysloveně zklamanej. příběh pěknej, ale ty primitivní a strohý animace mi fakt daly zabrat, abych to dokoukal. když to skončilo, tak jsem si doslova oddechnul.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Rada objevuju vietnamska bistra po Praze a ochutnavam bun bo nam bo, pokazde je totiz uplne jine.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přestavěl jsem nábytek ve třídě. Pohodlně si sedím v židli (úhlopříčně od původního místa) a po jejich příchodu se bavím jejich spadlými bradami a nechápavými výrazy.
    JONY
    JONY --- ---
    Včera jsem se dobře bavil u Dobré ráno, Brno.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    VERSONNENHEIT: Až budu nechutně bohatá a pečující náležitě ohodnoceni, ať mi klidně ten zadek utírají…
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    P. P. S.

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: P. S. Poprvé v originále.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Dnes je oslava dne příjezdu agenta Coopera do Twin Peaks. Jdu si ubalit velkého jointa, naleju si dobré kořalky a jdu se dívat.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    INDIAN: nj. ale riskuješ že se špagát urve a ty skončíš jako kus zeleniny - takže ještě horší :/
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALAMAN: k cemu takovy byrokracie? porad existuje lowcost varianta v podobe spagatu z baumaxu a naky to stokrle urcite taky doma najdes
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GREAT_R: Proč, když jsi ty lidi v životě neviděl?

    Ok ok, budu se smažit.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Asi bych pockal jestli vubec nejaky bydliste v ty dobe budu mit :-)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NEI: Jo, mě se to taky líbí. Taky bych nerad se svým Alzheimerem jednou obtěžoval okolí.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LORD_DE_SEIS: To myslim nebude potreba, ale samozrejme si tve nabidky cenim ;-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BLOWUP: pro nás plebs z ČR to bohužel nejde, ale tobě bychom se tady na to i složili
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam