• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: ted jsem tam teda taky cetl ze to pro cizince nejde.. Mozna ti kteri to u nas delaj vyuzivaj jiny sluzby - co si vzpominam tak podobnou nabidku ma i dignitas.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BLOWUP: No já to myslel spíš tak, že na asistovanou sebevraždu potřebuješ finanční prostředky, který ne každý má. Zejména, jedná-li se o seniory.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI:
    SALAMAN: Co tak vim, tak to celkem funguje i pro cizince, jezdej sem umrit lidi z celyho sveta.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BLOWUP: Spousta lidí fakt nemá možnost zajet si umřít do Švýcarska.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NEI: Jó, ale před půl rokem jsem poslouchal dokument o pánovi s ALS, kterej co nejdřív začal řešit úředničinu k tomu, aby se mohl jet do Švýcarska zabít, ale muselo to trvat několik let. Doufám, že mu to vyšlo, konec si nepamatuju. Nempochybně to musela bejt drahá a náročná sranda...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Dneska se mi zdalo, ze jsem na nejakou akci vyrazila s jednim nasim klientem. Je to fakt hezkej chlap. A desnej picus. V realu.
    VATYKUS
    VATYKUS --- ---
    Pred robotem bych se nestydela, ale stejne... Tohle nechci zit.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SALAMAN: Tak snad tou dobou se o nás budou starat nějací roboti ne?
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    SALAMAN: ano, moc bych si to prala
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MARKETAPARKETA:
    VERSONNENHEIT: Mám stejnej plán! Na co někde ležet v bolestech, pochcanej, doslova hnít zaživa a obtěžovat blízké? Doufám, že až to přijde, tak budem už natolik civilizovaná společnost, že bude existovat snadná možnost eutanazie.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    BEEBLEBROX: to není tím, že jsi starší, ale máš často třetí dům v Marsu a bohužel ascendent v raku ti moc nepomáhá k tomu, aby si na věci koukal pozitivně a seš spíš víc přecitlivělej, navíc ses narodil v únoru, takže seš náchylnější k negativním myšlenkám... zapal si palo santo a konejší své vnitřní dítě.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    BEEBLEBROX: Mám to stejně. Kde se dá dočíst něco víc a původu boomu čínský medicíny. SEO maj tak zmáklý (bodejť by ne, když je to takovej byz), že najdu jen odkazy na vodičky a pičovinky...
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    VERSONNENHEIT: presne tak
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    MARKETAPARKETA: Já celkově nechci, aby se o mě kdokoliv musel starat, utírat mi prdel, měnit plíny. Jedno kde a jedno kdo. Pokud by to hrozilo, snad se mi povede se včas zabít
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Nikdy nechci skoncit v LDN, obzvlast kdyz vypada tak desive jako ten, kde jsem ted byla navstivit nasi klientku. Na pokoji s dalsimi 5 lidmi, kteri 24/7 volaji o pomoc. To me radsi zabte.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Čím jsem starší, tím vím mě triggerujou horoskopy.

    To jak si někdo myslí, že někdo je dementní píče proto, že když se narodil, byl saturn v konjunkci s A267nx a Belegeuse, a né proto, že jeho otec byl alkoholickej lampasák, co nezvládal sám sebe.

    Celej ten kult kolem horoskopů je stejně směšnej jako čínská medicína, vznikl v době, kdy lidi věděli tužku a tohle bylo dostatečný na uspokojení jejich mentální kapacity, aby byli schopní věřit, že něco pochopili. Svět a lidský vnímání sama sebe se za tu dobu docela posunulo, tak bychom si mohli říct, že už stačilo, ne? Ostatně, je asi důvod, proč se učí psychologie a né astrologie…
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    DELIRIUM: ja ochtnavala tu cukrovou depilacni pastu...da se:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BAAL: Já myslela, že tohle tu svého času ochutnávala Eternity, asi se mi pletou ikonky...
    BAAL
    BAAL --- ---
    NELLAS: my praví muži zkušení co se voníme WDčkem víme, že je to vybraná lahůdka:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam