• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NE7RA: joo ja si je dycky pletl vlastne! koko hnedy peri kohout barevny! :)) Těpic pipko bylo imho trochu takovy cesky Jen pockej zajici :)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    BOBESH: Kdepak, Koko byl kohoutek :) Tepic pipko je nadcasova kultovni zalezitost! (aspon pro me) :)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NE7RA: Koko byla frajerka! Ho dycky nejak prechcala ne? Jako vybavuju si je, ale hodne v mlze :))
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    BOBESH: nene - ja jsem tym Koko a Tchor!

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ze Ctyrlistku jedine Polda a Olda! ;)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Mám ráda komix Kňour & Mník a Morganu & Morgavsu ze Čtyřlístku.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    přiznávám se, že se mi líbí, jak vypadá Radka Třeštíková :o) možná je to kus piči, ale pěkný
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELSINOR: však v poho, já se přiznám, že se mi po letech do stejný řeky nepovedlo vstoupit. ale na pár dynamickejch scén je i s odstupem radost koukat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELSINOR: jo tyhlety statický pozadí jsou moc hezký, ale jak si začne vlk povídat s prasetem, tak se chytám za hlavu. třeba cesta do fantazie mi přijde propracovanější
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ELSINOR: koukal jsem na to předevčírem a byl jsem z toho vysloveně zklamanej. příběh pěknej, ale ty primitivní a strohý animace mi fakt daly zabrat, abych to dokoukal. když to skončilo, tak jsem si doslova oddechnul.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Rada objevuju vietnamska bistra po Praze a ochutnavam bun bo nam bo, pokazde je totiz uplne jine.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přestavěl jsem nábytek ve třídě. Pohodlně si sedím v židli (úhlopříčně od původního místa) a po jejich příchodu se bavím jejich spadlými bradami a nechápavými výrazy.
    JONY
    JONY --- ---
    Včera jsem se dobře bavil u Dobré ráno, Brno.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    VERSONNENHEIT: Až budu nechutně bohatá a pečující náležitě ohodnoceni, ať mi klidně ten zadek utírají…
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    P. P. S.

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: P. S. Poprvé v originále.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Dnes je oslava dne příjezdu agenta Coopera do Twin Peaks. Jdu si ubalit velkého jointa, naleju si dobré kořalky a jdu se dívat.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    INDIAN: nj. ale riskuješ že se špagát urve a ty skončíš jako kus zeleniny - takže ještě horší :/
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALAMAN: k cemu takovy byrokracie? porad existuje lowcost varianta v podobe spagatu z baumaxu a naky to stokrle urcite taky doma najdes
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GREAT_R: Proč, když jsi ty lidi v životě neviděl?

    Ok ok, budu se smažit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam