• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MADIETTA: jestli mi něco pomohlo na poslechy tak to bylo koukání na filmy v angličtině s anglickými titulky. Hlava si později spojí to vyslovené slovo s textem automaticky
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MADIETTA: Naopak! Titulky pouštět, ale německé,)
    Na dann viel Spaß,)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Po téměř roce, kdy chodím na drahé hodiny němčiny, poctivě dělám domácí úkoly, učím se slovíčka i gramatiku, poslouchám německé podcasty a dívám se na německé seriály pokud možno bez titulků, aniž bych se jakkoli jazykově posunula, je třeba si přiznat, že jsem stará a už na to nemám.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    GUMBA: to asi všichni, co jsou na nyxu
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    LEJIMADA: Umím promrhat tunu času. A umím to dokonale :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    LEJIMADA: tímhle jsem se trápila řadu let. Přišla jsem si špatná. Až mě někdo označil za tzv multipotenciála, a že je to naprosto boží a mám z toho těžit.
    A já si šla zjistit, že ten termin fakt existuje a nějak se s tim postupně nejen smířila, ale fakt to beru jako svoji přednost.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    PREKOTKA: A co teprve harant,))
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    TERA79: obdivuju všechny, co to mají dokonalý. Já umím strašně moc věcí, ale opravdu povrchně. Neumím dělat věci dokonalý, ale udělám skoro všechno a rychle se učím. Chci umět něco dokonale.
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    NEI: Já taky :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Potřebuju mít všechno dokonalý. Je to čirý peklo. Pracuju na změně roky. Je to čirý peklo pro všechny. Jsem utahaná a protivná a stejně radši padnu, než aby to nebylo dokonalý. Hnus, velebnosti! Čímž to se universu omlouvám, je to prostě silnějším než já.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MULTICAT: na Uhy mám nostalgický vzpomínky...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsme v práci na výletě projížděli obcí Uhy u Velvar. Kolegyně tento divný název použila ve vtipu o jednom z našich klientů. Ten vtip je strašně cheesy, ale obě jsme se chechtaly ukrutně.

    Toho klienta máme obě moc rády...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    ALESH: mně se to u www právě hrozně líbí, že sifon dělá takovou specifickou interpretaci :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ALESH: Myslíš jako u Máje? :⁠-⁠)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Já mám rád takové ty crossovery, když někdo napíše písničku pro někoho jiného, ale ten rukopis je tam znát. Don't let me be the last to know napsala pro Britney Spears Shania Twain a rovnou jí k tomu půjčila Roberta Langa jako křoví. That's The Way It Is od Celine Dion zase Max Martin a má to ten stejný beat, který měly devadesátkové singly od Backstreet boys...
    ALESH
    ALESH --- ---
    JAMILLOS: me to kdysi celkem sokovalo u WWW.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nemám rád, když zpěvákovi píše texty někdo jinej. Člověk to má s nima spojený a tak. Už dost mě jich takhle zradilo.
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    ERRTU: Dej si Alchemy of Souls. To by ti dle mě sedlo :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    mam naprosto udesny vkus co se serialu na ruznych streamovacich platformach tyce. drtim asijskou produkci o stredoveke dynasticke cine, na stridacku s tema nejhorsima indicko-pakistanskyma zombikovkama.
    a uplny skvost je kingdom! to je o zombie povstani ve stredoveke koreji! tam je uplne vsechno!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ADELHAIDA: nechapu, zrovna tam maj kousek kompostarnu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam