• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ALESH
    ALESH --- ---
    JAMILLOS: me to kdysi celkem sokovalo u WWW.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nemám rád, když zpěvákovi píše texty někdo jinej. Člověk to má s nima spojený a tak. Už dost mě jich takhle zradilo.
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    ERRTU: Dej si Alchemy of Souls. To by ti dle mě sedlo :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    mam naprosto udesny vkus co se serialu na ruznych streamovacich platformach tyce. drtim asijskou produkci o stredoveke dynasticke cine, na stridacku s tema nejhorsima indicko-pakistanskyma zombikovkama.
    a uplny skvost je kingdom! to je o zombie povstani ve stredoveke koreji! tam je uplne vsechno!
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ADELHAIDA: nechapu, zrovna tam maj kousek kompostarnu..
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MULTICAT: Při představě, že ta figura představuje Bobliga z Edelstadtu, je to mnohem snesitelnější podívaná.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Mně letos taky trochu vadilo. Celý Mnichovice pálily zahradní odpad za asi tři roky, kdy byly ohně kvůli suchu zakázaný. Pěkně promočenej odpad.

    MULTICAT: Bylo docela zajímavý vysvětlovat to čtyřletý dceři. Vláda náboženskýho fanatismu pro předškoláky.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Vadí mi pálení čarodějnic. Loni jsem byla po dlouhé době, a když jsem viděla, jak ta ženská figura hořela, bylo mi do breku.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LORDPEET: modrá náhoda! :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes si výjimečně dám. A třeba budu nakonec i veselá.

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    vetsinu sveho zivota jsem prozil v presvedceni ze Vlastimil Zavřel a Martin Štěpánek jsou jedna osoba.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Nerad beham po meste nebo v parku,radeji jedu kousek do lysé na ovál a tam si zabeham.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Řekla jsem v práci, že ovládám jeden program, který už jsem ale docela dlouho nepoužila, takže si ho budu muset osvěžit a doučit se nové fíčury. No nazdar, ale aspoň nezakrním :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FRENNET: přiznám se, že jako dítě jsem jiný jogurt téměř neznala, než domácí s domácí zavareninou nebo kompotem.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dneska jdeme klientovi sdělit, že náročnost jeho další fáze už nehodhadujeme na 20 hodin, ale spíš na 80 pracovních dní. Doufám, že to všechno dopadne nějak ve stylu "serem na to, nejdem to dělat", protože tak zoufalou architekturu na straně zákazníka by člověk pohledal.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    GRANTORINO: Bud anebo kouknu jestli se ta keep warm funkce neda vypnout. Ja použila program Jan, no internety a fejsbuky radili Multicook. Tak az dojímá tento, bude druhe kolo ;)
    Jinak by mne to tez nenapadlo, ale kolegyne si vařila bezlaktozovy, tak jsem se inspirovala :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRENNET: tyjo, nojo vlastně, já to mám taky ten hrnec a nenapadlo mě to ještě vyzkoušet :D
    Nicméně myslím, že v tom jogurtovači to funguje i tak, že když to necháš o něco méně, tak to nedojde do stadia tvarohu... Zkus kratší čas :) a jinak "hot" to zničí, to je jasný.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Pixylophone - archiv
    https://www.pixy.cz/pixylophone/2005_06_archiv.html#1119917076

    Stačí cokoli, co udrží teplotu 35 °C – 40 °C.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FRENNET: Přiznám se, že nechci, aby ses mazala. Ani doma na kompu. Poĺpp!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    HUGH_BOYLAN: OT, tak to pak smažte. Mám multifunkční tlakový hrnec a jedna z jeho vlastností je, že to umí vařit jogurt. Ten, se jak jsem už psala, vaří 8-9 hod na 40C. Var jsem ukončila ve 3 hod ráno a teplej jogurt se mi fakt ve tři ráno nechtělo jíst.
    Zo co z toho vyšlo nám chutná, akorát mi to nevyšlo vypnout včas a po ukončení varu se zapla funkce Keep Warm a ta je na 70C, tím pádem je to mrtvej jogurt, ze kterého už další neudělám. No další iterace bude o level lepší.
    Je to jiné než z obchodu, ale nikoliv horší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam