• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    nevim jestli to dam
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dřív jsem je úplně ignoroval nebo si nevšímal, ale dneska, když si někdo v telce sundá tričko, většinou si hned všimnu jizvy po laparoskopické operaci slepého střeva.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    První letní den jsem oslavil tak, že jsem se oficiálně opět přihlásil ke studiu. Po těch strašnejch letech. Ale jsem samozřejmě rád a bude to trochu výzva.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tramvaj plná, lidi, kteří sedí a narve se tam partička čtyř mocek, které se prostě automaticky začali mokrý, smradlavy, vozraly sjety a bůh ví co ještě štosovat mezi nás. Všechny to samozřejmě vyhnalo. A ve chvlii kdy se tam smáli, jak se jim to hezký podařilo, tak místo chuti vystoupit, jsem zavolala měsťáky, že jim jedeme naproti, kdy mají nastoupit a vyřešit tuhle partičku, která jezdí pravidelně.
    Už mám fakt po krk těchto bezohoednych šmejdů a pokud si to lidi nechají líbit a budou to jen přehlížet, nikdy se nic nezmění.

    Ať si o tělech orgánech mysli každý po svém, dneska pohotově zareagovali.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERA79: Abyste tam nevypadaly lépe než ona?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem jim řekla, že se v těch šatech necítím dobře. V šatech na svatbu. To je, jako bych zapálila rodinnou kroniku, nešla na zahájení sezóny u Hrocha a schovala všem tkaničky od kopaček nebo aspoň nabíječku od cigaret. Je v nich vedro a horší barva už by byla jen zelená. Ve skutečnosti jsou hnusný jak prdel a umělohmotných jako Lela, fakticky netuším, proč si neteř přeje, abychom je měly oblečené. Pořád jsem to řekla opravdu hezky, že?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    tak takovej kopr jako dneska sem nemel snad uz roky... merde, at uz je sest!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SABRIEL13: Stačí, když si pustíš audio... obraz znáš nazpaměť
    FINSON
    FINSON --- ---
    UNSEEN, TRISSIE: Jeden přednášející na marketing workshopu nám říkal: "Když je to dobře udělaný, lidi u toho musí vylučovat. Jedno co."
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    dneska jsem kamarádovi slíbila lechtivou fotku, když mi pomůže hlasovat pro můj projekt a rozšířit ho do své velké sociální skupiny
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Tyvoe já si asi celej život nějak pletu José Ortegu y Gasseta, Gilles Deleuze a Félixe Guattariho
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ALESH: jj málokdo přizná něco choulostivého. spíš se tu chlubí, jak maj něco jinak. nepřekvapivé :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: tohle je spíš o tom, že běžné DVD verze znám a mam rád, ale v mé sociální bublině jsou prodloužené verze něco jako povinná četba a já se nikdy nenamáhal je vidět (za což bych řadou mých známých byl ostrakizován)
    ALESH
    ALESH --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: v záhlaví se píše "Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak." Ale ve skutečnosti je to spíše "Jakou mainstreamovu věc nemám rád a chci se tím pochlubit".
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    Přiznám se, že nechápu výroky typu Nikdy jsem něco nedělal/a, neměl/a, neviděl/a, …
    Můj výčet takovejch věcí je nekonečnej.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SABRIEL13: jestli jsou všichni pohoršeni, že jsi neviděla Pár Pařmenů, měla bys vyměnit okruh známých
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Nikdy jsem neviděla Pár Pařmenů!

    A začínám si říkat, že se na to just nepodívám, když jsou všichni vždycky tak pohoršený. Taky může bejt někdy pohoršenej někdo jinej, než já.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Nikdy jsem neviděl prodloužené verze Pána Prstenů.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    UNSEEN: slzy jsou slzy a to se počítá! :-)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    PREKOTKA:
    TRISSIE: my se ženou taky slzeli až u vystoupení třetího kusu na konci školky. hlavně teda radostí, že už je to fakt naposled a na tohle území už nebudeme muset nikdy zavítat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam