• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: no vidíš to a já ani tu znělku neznám :D
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    SALAMAN: Všichni jí znaj resp. asi spíš znali, každej ví na co odkazovala - prostě skvělej rukopis skladatele. Pche, co by za to dnešní hudba k serošům dala. Výborná práce.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Ta znělka mě v nočních můrách pronásleduje dodnes.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Vůbec, ale vůbec nesmim chodit do [Které slovo vás vytáčí k nepříčetnosti a proč? (Klub sociální menšiny)]. Mívám pak zlovolný tendence v reálný komunikaci schválně používat to co jsem tam načetl.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Neviděla jsem ani jeden díl Nemocnice na kraji města
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Jou jou jou
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    WRNQ: Nejspíš to bude mít nějaký ten tzv. vlivík.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SALAMAN: Moc posloucháš Buchty!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Upekli jsme dneska se synkem perníčky, ozdobili jsme je, a já jsem jich pak asi dvacet snědla, i když mi říkal "maminko, nejez mi ty mašinky!" Má dost mašinek, hamoun jeden.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Rád používám zdrobnělinky.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Nestle Toll House!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    moje signature medovo-pivní marmeláda na krkovičku vůbec není tajný rodinný recept, ale pochází z letního čísla reklamního časopisu obchodního domu DBK někdy z konce nultých let :-)
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    nevim jestli to dam
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dřív jsem je úplně ignoroval nebo si nevšímal, ale dneska, když si někdo v telce sundá tričko, většinou si hned všimnu jizvy po laparoskopické operaci slepého střeva.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    První letní den jsem oslavil tak, že jsem se oficiálně opět přihlásil ke studiu. Po těch strašnejch letech. Ale jsem samozřejmě rád a bude to trochu výzva.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Tramvaj plná, lidi, kteří sedí a narve se tam partička čtyř mocek, které se prostě automaticky začali mokrý, smradlavy, vozraly sjety a bůh ví co ještě štosovat mezi nás. Všechny to samozřejmě vyhnalo. A ve chvlii kdy se tam smáli, jak se jim to hezký podařilo, tak místo chuti vystoupit, jsem zavolala měsťáky, že jim jedeme naproti, kdy mají nastoupit a vyřešit tuhle partičku, která jezdí pravidelně.
    Už mám fakt po krk těchto bezohoednych šmejdů a pokud si to lidi nechají líbit a budou to jen přehlížet, nikdy se nic nezmění.

    Ať si o tělech orgánech mysli každý po svém, dneska pohotově zareagovali.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERA79: Abyste tam nevypadaly lépe než ona?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem jim řekla, že se v těch šatech necítím dobře. V šatech na svatbu. To je, jako bych zapálila rodinnou kroniku, nešla na zahájení sezóny u Hrocha a schovala všem tkaničky od kopaček nebo aspoň nabíječku od cigaret. Je v nich vedro a horší barva už by byla jen zelená. Ve skutečnosti jsou hnusný jak prdel a umělohmotných jako Lela, fakticky netuším, proč si neteř přeje, abychom je měly oblečené. Pořád jsem to řekla opravdu hezky, že?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    tak takovej kopr jako dneska sem nemel snad uz roky... merde, at uz je sest!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SABRIEL13: Stačí, když si pustíš audio... obraz znáš nazpaměť
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam