• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nosim dratova sluchátka a stve me, ze z telefonu rusi jacky.
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    chce to jit se nekam vyblbnout
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jednou jsem "díky" alkoholovýmu reflexu polknul trochu ústní vody...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Za těch xy let v toxickym vztahu jsem prostě navazovala jen rize přátelské kontakty, max nevinný flirt a za poslední rok jsem to povýšila na nezávazný sex a možná časem...ehm...všechno to šlo nějak snadno. A když mi jde o víc, když mám pocit, že jsem našla někoho, s kým bych tohle řádivý singlérství a zajdy klidně hodila zase na hřebík...cejtim se jak malá holka a bojím se udělat, ale i neudělat, cokoli. Abych něco nepokazila. A přijdu si tak nějak...v koncích. Najednou je ta moje neohroženost, bezprostřednost a přímost s upřímností pryč.
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    TERRANCE: taky to o sobe tvrdim a taky to asi budu muset prehodnotit :)
    jen jsem cekala ze kdyz je to hotel tak ze to bude mit trochu jine zvukove izolacni vlastnosti :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    FISKUR: Jsem poměrně tolerantní člověk a rád o sobě tvrdím, že se vyspím kdekoliv.

    Ale Rusák, co přijde ve dvě hodiny ráno zlitej na osmilůžák v hostelu, zapálí si v posteli cigáro a zbytek noci stráví chrápáním takové hlasitosti, že je to slyšet i přes sluchátka mě donutil tohle tvrzení přehodnotit.
    FISKUR
    FISKUR --- ---
    kdyz uz spani v hotelu, tak preferuji aby zdi nebyly papirove a aby se zrovna ten tyden v nem nekonalo mistrovstvi v chrapani
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    TAMARIX: doufam, ze co nejmin, leros mam uz tri.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GIRAFFKA: Kolik tak nasbíráš? ;-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    V navaznosti na druhej klub...

    Schovavam si vytazena klistata z cely sezony, co kdybych umrela a bylo potreba je dovysetrit na ence/borelku. A vlastne to je fakt asi dost divny.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nikdy jsem nesjížděla žádnou řeku ani potok. Vlastně jsem ani nikdy neseděla v kánoi nebo jak se ty čluny na sjíždění jmenují.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Už asi tyden zapominam koupit myci gel na oblicej a jako další šetrnou variantu jsem zvolila intimni myci gel, takze jestli uz budu i jak pica vypadat, neni se cemu divit.

    ... Btw, ve finale to neni vubec spatny.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Prestoze mam dva semestry matematiky na vejsce (dobre, uz je to pres 20 let), tak jsem nedokazal spocitat velikost uhlu v pravouhlym trojuhelniku. Musel jsem si to nakreslit a zmerit uhlomerem. Trochu jsem se pred sebou zastydel.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Dnes jsem si uvědomil, že asi nikdy ten nabídkový algoritmus APPLE MUSIC nemám šanci pochopit a že jsou jiné platformy, které jsou o dost dál.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ANTICLOVEK: Před 10 lety na Letní filmové škole dávali nacistické propagandistické filmy.
    Stihnul jsem teda jen Hitlerjunge Quex, ale po několik dalších dní si nejeden člověk v Uherském Hradišti broukal Unsere Fahne flattert uns voran.

    Hitlerjunge Quex (film) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Hitlerjunge_Quex_(film)

    Unsere Fahne flattert uns voran (Educational Purposes Only)
    https://youtube.com/watch?v=5g1zjN0gdCo
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ač nejsem nácek a pravděpodobně bych byl v jednom z prvních transportů, tak bych strašně chtěl naživo vidět a zažít Katedrálu světla od Alberta Speera. propaganda a davová psychóza na svym maximu. byl by to přísnej zážitek
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    K slzam se dojimam na detske diskotece v hotelu.

    Omlouva me, ze kdyz jsme tu byli pred lety poprve poprve, tak jsme jeste nevedeli, jestli to dite, co tu dneska tancuje, bude nekdy chodit?
    ACKO
    ACKO --- ---
    ACIDQA:
    CALIGULA: tak nejsem jediná? uff jedná dobrá zpráva dnešního končícího dne
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    CALIGULA: jo! Akorat to delam tajne!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam