• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    LOGO
    LOGO --- ---
    NTR23: To je věc názoru. Mně by tam víc vizuálních efektů nevadilo, a to nejsem konzument akčních blockbusterů. Být tam někde na konci "nějaký pěkný záběry" destrukce Hirošimy a Nagasaki, tak ok.
    Jsem někde viděl na netu, že Nolan vydal i doporuceni na to, kde ideálně sedět v 3D kině, abys měl ten dokonalý požitek.
    No to nevím proč na to chodit do 3D kina, když tam bylo něco do 3D kina ze tří (!) hodin asi tak pár minut.
    Teď jsem si to přehrál znovu v hlavě. Ten film byl nudnej. Zajímavý, zásadní téma, ale nuda.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    LOGO: A to mě to právě potěšilo. Šel jsem na to aniž bych si četl recenze. A chytlo mě to právě proto, že to byl konverzační film. sestříhán ve skvělém tempu. Žádné hluchá místa. Tempo podpořené hudebním podkresem. Štřídání dějových linek. Potěšilo mě, že to není film o vizuálních efektech.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Byl jsem na Oppenheimerovi a nějak nechápu ten hype okolo. Jako blbej film to není. Ale přijde mně, že "je to tak dobrý" především kvůli tomu, o jak závažným tématu to je. Ale jinak mně to přišlo roztahaný a ukecaný. Někde cca v půlce jsem začal usínat. Což mě probralo až to, že bomba je hotová a bude bouchat.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Nelíbí se mi hudba od Genesis a/nebo Phila Collinse, je mi protivný i jeho hlas.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Priznam se ze porad nevim co je to ten oppenheimer a nejsem ani zvedavej to googlit.
    JANNE
    JANNE --- ---
    Včera večer sem si během koncertu poprvé řekla “Juuuu, oranžová! Hezký!”
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    než všichni začali mluvit o tom, že se jim plete Ryan (Gosling) a Ryan (Reynolds), tak jsem je rozeznávala naprosto bez problémů, ale teď už se mi pletou taky!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SABRIEL13: Na tohle se používají filmy, který už všichni viděly a který nemusíš vidět do konce. U Marvelu tak nějak dopředu víš, jak to dopadne, takže se není třeba lepit na obrazovku...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    NELLAS: Reynolds a Gosling teda rozhodně nejsou zaměnitelní!

    Reynoldse miluju, je to nejsladší plyšovej medvídek na světě, dokáže mě rozesmát kdykoliv a vůbec, je BOŽÍ.

    Gosling mě do chvíle, než jsem viděla Barbie, vůbec nezajímal.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SABRIEL13: No prostě k těmto radovánkám musíš vybírat filmy bez Ryana (Reynoldse, ale radši i toho druhého, když nebudeš koukat pořádně, jsou snadno zaměnitelní).
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SABRIEL13: A jak nad tím dál přemýšlím, tak bych se prostě na ty fyzický aktivity nedokázala soustředit, kdyby do toho mluvil, já nevim, Ryan Reynolds.

    *Sabriel hlasitě vzdychne*
    Ryan: "That came out wrong... Or did it?"

    Ne, prostě ne. Ugh.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Koncept "netflix & chill" je pro mě úplně nepoužitelnej. Když koukáme na film, koukáme na film. Až to skončí, můžem pustit hudbu a začít se po sobě sápat nebo cokoliv. Ale dokud to běží, tak se soustředím na film, kterej jsme vybrali proto, že ho chceme vidět (nebo aspoň já!).

    Tuším, že to mohlo v minulosti u některých mladíků způsobit určité zmatení.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Já na ten film Barbie nepůjdu, ale celkem mě baví ten hype kolem toho :D jako proč ne...
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Při maturitě jsem z ČJ vyfasoval otázku Ruchovci a Lumírovci.
    Nepamatuju si o nich už ani prdlajs.
    Zato ten stres před maturitou si pamatuju pořád.
    Škola života pro všechny ministry školství, voe.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Čím víc o tom přemýšlím, tím víc mě láká spíš Barbie než Oppenheimer.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MULTICAT: právě jsem zjistila, že je znám všechny, jenomže jsem si až dosud o všech myslela, že jsou Margot Robbie
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SALAMAN: přiznám faux pas, neznám ani jednu.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    NTR23
    NTR23 --- ---
    LORDPEET: Babylon
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Teprve asi před rokem jsem zjistil, že Margot Robbie a Jaime Pressly jsou dvě různé osoby.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: naprostej skoro souhlas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam