• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Chci zpátky k moři do zapadlé vesničky na konci ostrova, chci rozdávat fíky, zalejvat rajčata a klábosit s vínem přes plot se sousedama. Chci se jít 4 denně vykoupat a jednou za týden vyměnit cejchy o patro výš. Chci mít všechno na háku, kouřit jak komín, lejt malvazii a být opálená, nespěchat a jen se usmívat. Už nikdy žádný meeting, služebka, Excel, online a audit. Byla bych v tom fakticky dobrá!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ERVIN: Ropeless horolezkyně. Tady se ti ten překlep docela povedl.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: doufám, že není tak špatná jako poradny za nás, myslím Bravíčko i Mladý svět
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Presel me hlad, v brise se mi vykuklili celkem velky motyli...uaaa
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Zrovna mě rozněžnilo video dobrovolných hasičů zachraňujících kočičku. Hormony jsou svině.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    NTR23: Souzním. Swipe left pro fotmy s pivem, koněm, horolezkyně a holky co se fotěj ropless zády k fotografovi rozpažené do údolí... I přes tenhle filtr z toho vypadla žena snů.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    pořád se mi vrací současná Sedmička. Jsem si myslela, jak to bude zábavný představovat si, jakým zvířetem bych chtěla být, ovšem generovalo to (zatím stále trvající) smutek, že vlastně jakýmu zvířeti jsme my lidi dost slušně nedojebali podmínky k životu... A došlo mi v téhle souvislosti, že jak jsem si dřív užívala Zázračnou planetu, tak že už na ni nekoukám, protože mne přemáhá pocit, že spousta týhle krásy vlastně rychleji nebo pomaleji končí. Tenhle smutek jde z dřeně, z hlubin, a argumenty na něj žádný neplatí...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    čtu Mourrisonovu poradnu na ábíčku, protože jednak chci vědět, na co se dnešní (pre)puberťáci styděj/nechtěj zeptat rodičů, a druhak se naučit, jak jim na to správně a adekvátně věku odpovídat.
    koneckonců, já byla puberťák v minulým tisíciletí, tak tomu už dávno nerozumím :-)
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Jo a jeste se priznam, ze jsem dneska musela hledat, jaky i/y ma byt ve slove michat. Mela bych si do duolinga pridat i cestinu asi.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Muj muz na vyklepani nastesti veri, ale ma v tom veseni pradla tak blbej system, ze radsi pradlo vesim ja.
    AZTEC_MIA
    AZTEC_MIA --- ---
    My máme mimo všech možných závěsů a hader strašně moc košil. Já to dostávám od shopaholické matky a muž je prostě rád nosí, ale ten si je naštěstí zpracovává sám. Moje čekají na to, až jednou odejdu z vesnice a začnu pracovat v korporátu, pak je asi vyžehlím. Což znamená nikdy. Jinak taky věřím v důkladný vyklepání. Největší bolest je, když věší prádlo manžel, který na klepání nevěří. To je pak to oblečení fakt nechutný na pohled.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Dnes jsem vzala asi po patnacti letech do ruky zehlicku, protoze jsem musela nazehlit stitky se jmenem na obleceni. A zkusila jsem jedno tricko i vyzehlit a utvrdila se v tom, ze zehlit proste nebudu. Musi se to umet dobre rozklepnout pri veseni.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Jsem hrozna citlivka!
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Jakmile má chlap hnusný boty, tak i kdyby byl nepřitažlivější nebo poslední na světě, tak to se mnou nehne.
    Přitom ,, hnusný boty" je tak specifická kategorie, že by se na definici dala napsat dizertační práce z estetiky.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Když slejzám z akupresurni podložky, tak by se z mého slovníku asi červenal i dlaždič.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Kdyz chci, dokazu byt na nekoho pekne hnusna.
    A nebo to je spis "kdyz nechci byt mila.."?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Po 8 měsících abstinence jsem se včera opil, 4 panáky slivovice a bylo mi blbě, je mi blbě a krom toho mám chut na to jíst fastfood. Fuj chlast, jak jsem dřív mohl pít pravidělně a pak ještě cvičit a pracovat nechápu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MADIETTA: a teče po rukou...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Se závistí nechápu, jak si lidi dokážou čistit zuby se zavřenou pusou. Já u toho cením tlamu až k uším a pasta odletuje do všech světových stran.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A ještě se (a to je vlastně větší přiznání) v duchu směju těm, co tu zobou jogurt s trochou musli a bylinkový čaj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam