• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    ADELHAIDA: tak ono problem se skolkama i skolama je i v Praze..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: je obrovská chyba systému, že takové služby mají v dostatku jen velká města. Lidi tam žili vždycky a nemůže být každý v Praze nebo Brně.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ADELHAIDA: jj, to jsou ty paradoxy, pane Vanek :-)

    Ja se teda zase priznam, ze nechapu lidi ktery se rozhodnou mit deti ve meste :-) Ale pravdepodobne to srovnani nebude uplne fair.
    KURE
    KURE --- ---
    ADELHAIDA: a místo čerstvého vzduchu smrad ze statku :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    ADELHAIDA: Přitom základ výběru místa, kde chci žít když už ne do smrti, tak dost dlouho, jsou právě věci jako je dostupnost zdravotní péče, školka, škola, dopravní dostupnost středních a vysokých škol.
    Myslím, že lidé jsou hodně hloupí.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když slyším ty lidi, co se odstěhovali z velkýho města, aby jejich děti dýchaly čerstvej vzduch, a teď s podivem zjišťujou, že nemůžou sehnat příčetnou základku, kroužky, logopeda, ortodontistu, zubaře, pediatra, atd., tak se fakt v duchu divím, že se nad těmahle věcma nezamysleli dřív. A myslím si, že jsou trochu hloupí.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NELLAS: Stále platí, že svět by byl lepší místo. Časem.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: vždyť říká, svět by bylo lepší místo, jen je otázka pro koho :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MORIARTY: Uvědomuješ si, kolik žen sní o vraždě, brutálním ubodání nebo aspoň nakopání do koulí někoho, koho fakt nemají rády?
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Já se přiznám, že si myslím, že kdyby ženy uskutečňovaly svý skrytý úvahy, tak by byl svět mnohem lepší místo: )
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SALVATOR: Vidíš, a já zas od včerejška přemejšlim, jak vhodně informovat Elsinor, že prý líbám více než uspokojivě a že to stoprocentně můžeme uskutečnit, když bude chtít.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    SALVATOR: já to chci taky vědět! a to jsem asi jiné než preferované pohlaví :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    míra naší kelišovitosti je poměrně obludná
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SALVATOR: Me taky!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Asi mám přece jenom nějakej smysl pro drby a bulvár, teď mě zajímá, kdo je Elsinoří oblíbenec.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Ze neco takovyho me naoposledy napadlo asi tak ve trinacti. Jsem to ale nahovno romanticka.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Sabriel mi vedle připomněla něco, o čem jsem uvažovala skoro sedm let zpátky. Říkala jsem si, že bych na Nyx napsala, že by mě lákalo potkat se s někým, koho znám jen z Nyxu. Někde večer na ulici a hned se začít líbat. Dlouho. Pak beze slova jít každej svou cestou. Samozřejmě jsem si představovala, že by se na to chytil můj zdejší oblíbenec a že by to vedlo k dalším věcem a setkáním.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    ERRTU: Nedavalo :) , ale hezky se z toho snazis vybruslit ;)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: precetl jsem ze jste si proste protahovaly prsa a v ramci debaty to davalo smysl...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: My u toho nejedly. Prostě jsme se protahovaly do psa.
    KURE
    KURE --- ---
    NELLAS: takže broskvička zustala na podlaze?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Nikdy!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NELLAS: styď se!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: S broskvičkou?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Moje lektorka dnes v rámci zácvičky chtěla, abychom zvedly zadeček.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam