• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    koupil jsem si dve megabaleni lentilek a dnesniho vecera je na posezeni zprovodim ze sveta! hlava nehlava!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Večer jsem zase nešla spát, protože jsem "musela" dokoukat úplně debilní seriál. Fakt jsem magor.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem žehlila. Halenky a kapesníky. Látkový.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Youtube mi nedávno v autě nabídnul komplet OST Osobní strážce... Celý jsem to slyšel. Všechno! A... Teď bych se i mrknul na film. Ideálně v kině.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    přiznávám se, že jsem dnes intelektuálně pohořela v Divadle Kampa. Jako jo, měly jsme si s kamarádkou místo zcela zásadních řečí radši před představením přečíst program a ne věřit, že intuitivně vplujeme do díla. Na druhou stranu ta obří energie následných záchavtů smíchu cestou na tramvaj "tak schválně, co která z nás viděla, jo?", ta fakt stála za ten pocit diletanta. Namátkou: ""ty vole já vůbec nepochopila, že se to odehrává na lodi!, já myslela, že ty náklony jsou jakože ňáká emoční metafora!" - " a myslíš, že to bylo její vyjádření intimity, když hrála na ten akordeon, co nehrál?" - "na jakejch lekcích tance proboha?! Jo jak sebou tak divně škubali myslíš? To já myslela, že má bejt nějaká existenciální úzkost!". A tak dál. Omlouvám se tímto Divadlu Kampa, kam roky chodím ráda, ale holt není každej den svátek ani kondice :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: No, hubenejm tyhle džíny většinou držej tam, kde maj. Náš šéf je robustní.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: no, pro me neni pritazlivy ani jedno, mne se libi chlapi hubeny :D
    ano priznavam, mlady hubeny vysoky kluci. jo. mnam.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: Sádla nebo svalu?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    OMNIHASH: když já jsem taková ta, co neposedí. A když se trochu flákám, tak mám výčitky, no.
    Ale byla jsem opravdu unavená.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: prosimte rekni, ze tvuj sef nema 120 kilo
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Já mám dnes tak 0.87 %.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MULTICAT: nestyˇf, takovej výkon sem podal naposled v bejvalý práci, a většinou tu skupinově jedeme na 8,7%
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám rád, když můj šéf nosí skinny jeans. Leze mu z toho všechno. Zadek, rýha, spodky, břicho... Je na co koukat...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem nepracovala na 130 %, ale pouze na 87 %.
    Stydím se.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    ERRTU: Já měl něco jako AstraZeneca_nanochip. Ale nedávno jsem ho změnil na

    HUGILA
    HUGILA --- ---
    A to se mne libi...jsem SARS_CoV2_5G_11/2023-cz5061
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    FINSON: a az nas bude pet, tak se sejdem, obklicime rajchlovu demosku a rozdelame si popcorn :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    OK, jdu ho toho se "SARS_CoV2_5G_Microsoft_nano_6368".
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: mmhmm... to by snad stalo za rozjeti ve velkym, standardizovat retezec a rozdat si seriova cisla :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ERRTU: Můj je

    SARS_CoV-2_Microsoft5G_chip_8840
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam