• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: no, pro me neni pritazlivy ani jedno, mne se libi chlapi hubeny :D
    ano priznavam, mlady hubeny vysoky kluci. jo. mnam.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONIOUS: Sádla nebo svalu?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    OMNIHASH: když já jsem taková ta, co neposedí. A když se trochu flákám, tak mám výčitky, no.
    Ale byla jsem opravdu unavená.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GREAT_R: prosimte rekni, ze tvuj sef nema 120 kilo
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Já mám dnes tak 0.87 %.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MULTICAT: nestyˇf, takovej výkon sem podal naposled v bejvalý práci, a většinou tu skupinově jedeme na 8,7%
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám rád, když můj šéf nosí skinny jeans. Leze mu z toho všechno. Zadek, rýha, spodky, břicho... Je na co koukat...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes jsem nepracovala na 130 %, ale pouze na 87 %.
    Stydím se.
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    ERRTU: Já měl něco jako AstraZeneca_nanochip. Ale nedávno jsem ho změnil na

    HUGILA
    HUGILA --- ---
    A to se mne libi...jsem SARS_CoV2_5G_11/2023-cz5061
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    FINSON: a az nas bude pet, tak se sejdem, obklicime rajchlovu demosku a rozdelame si popcorn :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    OK, jdu ho toho se "SARS_CoV2_5G_Microsoft_nano_6368".
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: mmhmm... to by snad stalo za rozjeti ve velkym, standardizovat retezec a rozdat si seriova cisla :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ERRTU: Můj je

    SARS_CoV-2_Microsoft5G_chip_8840
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    kdyz jsem v rozmaru tak pri cestovani mhdckem nahodne zapinam hotspot na mobilu.
    ssid teto wifi je: SARS_CoV2_5G_Microsoft_2391QS
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GUMBA: chápu

    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    GUMBA: ano.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    já nechápu lidi, který pouzivaji to "tečka"... připadá mi to takový otravný a nicneříkající...
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MONIOUS: Já se přiznám, že nechápu lidi.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    BLOWUP: Ja se teda zase priznam, ze nechapu lidi ktery se rozhodnou mit deti, tecka.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SIR_PROMOE: Můj point je v tom, že ty lidi si to dopředu nezjistí a jsou překvapený. A jsou pak dost často namydlený. Ano, i v Praze jsou problémy se školkama, ortodontistama a nakonec i se zubařema. Ale jsou to problémy typu "musím cestovat 30 minut MHD", nebo "musím platit 2.000,-Kč ročně za kliniku". Já nepovažuju za hloupý lidi, co chtěj bydlet na venkově. Město i venkov má svoje výhody a nevýhody. Nepropaguju městskej život. Jen úplně neznám moc lidí, co by se přestěhovali do města a potkali se s problémama, který nečekali, ačkoliv se na ně mohli připravit předem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam