• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    JONY: já to právě nevnímám, a co jsem zažila, tak ani nebylo, jako sexuální nebo fetišistický... Ani cross-dressing mi nepřijde nezbytně jako sexuální fetiš, byť pro spoustu lidí určitě je. Anyway, you say potato, I say potato:))
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    JONY: whatever
    JONY
    JONY --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: jako ukázka whataboutismu pěkné.
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    JONY: já tomu prd rozumím, akorát věci tradičně přijímané jako normální mi leckdy taky připadají hodně divné
    JONY
    JONY --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: nevidím nic skvělého na tom, nakráčet se svým sexuálním fetišem mezi předpubertální děti. Ale ať se k tomu každý rodič postaví jak chce. A to píšu jao někdo koho určití část cd oslovuje.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: stejný bejt z principu nemůžeme, ale představ si to peklo, kdyby nás k tomu někdo nutil
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Buďte rádi že jsme každej jinej a mužem se projevovat jak je nám libo.

    Si zkuste představit to peklo, kdyby jsme byli všichni úplně stejný
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Svátky se holt obvykle slaví večer před.
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    NELLAS: zaváhala jsem, jak jsem to odeslala, ale říkala jsem si, že se někdo když tak najde. Tak dík.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    JONY: imho čtení pohádek od drag queen není tak divné jako strašení dětí v převleku za čerta 6.12. každý rok...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    JONY: nechci jet flejm, jen... v čem to čtení pohádek? přiznávám, že nemám děti a drag mě baví, takže mi to přijde neškodný (pro mě asi míň hrozný, než odpoledne s Dádou Patrasovou nebo nedejbože takový ty dětský beauty pageants).

    Plus teda, jo, mam ráda i ten přepíčenej camp a Drag Race je moje guilty pleasure, ale přijde mi, že těch forem dragu je spousta, vůbec ne jen "chlapi převlečený za ženský a ženský převlečený za chlapy", na pražský dragový queeriety jsem třeba viděla nádhernou baletní performanci od profi tanečníka, kterej si hrál/a s mužskou/ženskou polohou a pozicemi baletu, imho čistě moderní tanec....a přitom furt drag:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    btw priznavam se, ze jsem videl letosni miss CR uplne cely, protoze na to chtela koukat mama. zlatej drag, vam povim, to se alespon nebere vazne
    KULA
    KULA --- ---
    JONY: myslíš takovéto "když exhibuju ale furt to není dost" ? Otřesný
    JONY
    JONY --- ---
    MAR_TINA: je to velmi specifická podmnožina cd. imho najdeš dost lidí, co jsou cd a drag je nijak neoslovuje nebo se jim dokonce nelíbí. Osobně mě mnohem víc než ta estetika nevkusu, sere ta snaha do toho zatahovat děti. Celé to čtení pohádek.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: nastesti neexistujou preliceny a nevkusne obleceny zensky :-)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SALVATOR: to mě právě u sebe hrozně mate. Na jednu stranu oceňuji střízlivost a čistotu designu, věcí. Na druhou miluju třpytky, kvalitní, neotřelý kýč.

    Velký rozpory :)

    Zřejmě jde prostě o tu autenticitu, svobodu projevu. Ve všem. Toho si cením moc.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Mám stejný důvod.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SALVATOR: Campová estetika není pro každého no.
    Camp (style) - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Camp_(style)

    (Já se přiznám, že to taky v té nejortodoxnější (heh) podobě nevyhledávám, ale nějak mě ani nenapadlo se vůči tomu vymezovat. A samozřejmě The Rocky Horror Picture Show dám aspoň jednou ročně!)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MADIETTA: ano, je to seberealizace jako cokoliv jinyho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam