• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    JAJITA: vypadlo mi a. Díky
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    PREKOTKA: Jak ovlivňuješ úplněk?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Nesnáším úplňky. Ať si každej říká co chce, strašně to člověk ovlivňuje.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nemůžu nosit žádný oblečení, které šustí. Bundy, softshell, to se můžu zbláznit. Úplně z toho mám husinu, fuj. Vzhedem k tomu, že ale dost pracuju v terénu, tak jsem přeci jen (cca po 15 letech) nějakou bundu pořídila. Je z voskovaného plátna a je skvělá. Mám ji skoro rok. První bunda, kterou ráda nosím. Připadám si v ním děsně dospělácky. Jo a má nejvíc dospěláckou věc ever - vnitřní náprsní kapsu. Pokaždé, když si do té kapsy v kárované podšívce dávám peněženku (to se totiž dělá!), tak si připadám děsně důležitě a dospěle.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    kdyz se predklonim, vidim na brise zcela zjevny zacanajici starecky varhanky, takove ty vrasky schovane v jinych vraskach... no jo no, zivot je svine.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevěděl jsem, že citrón se jmenuje cedrát.
    JONY
    JONY --- ---
    Vše je jednou poprvé. Dnes jsem byl našim nakoupit a vzal jsem si k tomu máminu důchodcovskou tašku na kolečkách. :-)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Jsem ve špitále s bloklejma zádama a až na ty vopichy si to zatim užívám víc než dovolenou.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    OVERWATCH: Stejně se všichni rozejdou, čuráci!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VYHULENY_UFO: Jo, mlady pary, presne. Kdyz se vedou starsi lidi za ruce, tak mne to nevadi. ;o)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OVERWATCH: nojo, alergie na verejne provozovanou intimitu. myslim, ze spis to uvidis u mladych lidi, nez u starych paru, ktery se nekdy drzi za ruce. jako to je hezky videt dva starecky, jak se spolecne vedou...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Rozciluji me zamilovany pary v MHD, kdy chlapec musi neustale pusinkovat devce na celo, ci tvar.
    HNL
    HNL --- ---
    Čím dál hůř snáším cestování městskou hromadnou dopravou, zejména hlasité telefonování delší než půl minuty hned vedle.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Z poslechu Katarzie mě obvykle rozbolí břicho.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MISHACZEQ: ja si myslim, ze je hlavne uplne v poradku, ze zenu nepritahuji o tolik mladsi kluci - muži. Stejne tak, jako ze se mi ted libi ti, co byli v mych patnacti "staří"... V pětadvaceti jsem nechtela vousace a jak je to ted sexy :)) Proste klasicky prirozeny vyvoj.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISHACZEQ: no právě!
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MADIETTA: vzdyt to je uplne ok. Ty ses priznala, ze ne a ja ze jo :) Zvlast jestli mas teenage deti, tak se ti nedivim.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISHACZEQ: no a mně ne prostě, no.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Tyjo a mne se nektery mlady kluci libi desne. (Tak 20+ teda) Nepredstavuju si s nima nic sexualniho, to by mi prislo divny i kdyz to v zadnym pripade neodsuzuju. Ale rada se koukam na hezky lidi a jak jsou mlady, tak to kolikrat uplne staci k tomu, ze jsou hezky :)))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: pokud mu není devatenáct a půl, tak na pozici nezáleží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam