• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Je mi fakt hodně a dlouhodobě mizerně, už jsem se dovztekala, doplakala a rezignovala. A vrátila se k původní směrnici. Tj. na každý hovno si dám mašli (je to krásný hovno) a cíleně hledám radosti. T mi poslala fotku, roste jí znovu obočí a vlasy! K obědu jsem měla výborný kaldoun (vlastní výroba), místo oběda horká sprcha (už mi není zima), stihla jsem i nátěr Tery mandlovým olejem a protože Vesmír dál zkouší, co ještě unesu, mám tu sklenku prosecca. Takže posílej, vím, kde mám schovanou čokoládu s celýma oříškama!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: diskokoule je uznávanej kýč? Děkuju! To mě těší -je vidět že mám vkus
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT: moje vzduchovka taky :) nechapu, že někde přežijí týden. Vždycky musí být v okolí někdo, komi je 12 e nemůže si pomoci.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT: tu lampu nutně potřebuju.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    BARBARELLA:
    GREAT_R:
    tak tohle zas bude odted strasit ve spani me ...
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    MULTICAT: omg tu lampu nejvíc potřebuju!
    a dík, potěšilas mé oko převelice, až teda na to zelené alien cosi bych si domů všechno s chutí pořídila :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PIKKMA: Za pár týdnů bude snadno k nalezení. Venkovní výzdobu preferuju tak rudou, že se mi pod balkónem občas schází lidé se srpy a kladivy.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PIKKMA: omyl, surikaty budou stalkovat tebe :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    PREKOTKA: to je jedna z mých nejlepších vlastností! :D
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    PIKKMA: úchyle! :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Já nemám balkon! Ale tuším že mince bydlí někde poblíž. Zjistim kde a budu chodit stalkovat její balkon :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    CAMKA: a na zahradu uznávám koule! :)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PIKKMA: hmm, mam oba balkony na jih... Tam by pestovani Surikat mohlo jit...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: kěž by hornach :D

    Dekorační figurky a sošky
    https://www.velkykosik.cz/figurky-a-sosky/
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BARBARELLA: Dobře. Tak asi nenávidím hornbach kýč :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: tohle třeba pro mě určitě není kýč :) ta první lampa je dokonce opravdu geniální! kde to seženu? :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BARBARELLA: jasný
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    CAMKA: :D

    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: tak to je otázka co je kvalitní kýč, je to dost subjektivní, takže se omlouvat nemusíš, každého co jeho jest :)

    KOVOVAMINCE: mají i želvičky :D

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PIKKMA: Na balkón za okno... Jistě bude víc zvířátek s tímto zářivým kukučem. A chci je všechny! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam