• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: tohle třeba pro mě určitě není kýč :) ta první lampa je dokonce opravdu geniální! kde to seženu? :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BARBARELLA: jasný
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    CAMKA: :D

    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: tak to je otázka co je kvalitní kýč, je to dost subjektivní, takže se omlouvat nemusíš, každého co jeho jest :)

    KOVOVAMINCE: mají i želvičky :D

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PIKKMA: Na balkón za okno... Jistě bude víc zvířátek s tímto zářivým kukučem. A chci je všechny! :D
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    MULTICAT: uka kvalitní kýč podle MULTICAT, prosím :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Sic nemám zahradu, ale ty surikaty chci taky! V obejvaku budou dobrý...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BARBARELLA: já mám pro kýč slabost, ale musí být kvalitní. Pardon :(
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BARBARELLA: Miluju! :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: naopak, jen houšť!

    já velmi vážně uvažuju nad koupí těchto surikat na zahradu :)))))

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    GRANTORINO: smrt debilním, trapným a nechutným kýčům!
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    GRANTORINO: fakt dík, mam nutkání jich za tu cenu objednat paletu a pak tim trestat lidi na takovejch těch povinnejch firemních nadílkách, dary pro bejvalý, nenápadně je pašovat na úřady či soudy, nechávat pokoutně na toaletách přehipstřených nóbl podniků... už přemejšlim, který kabelky mám dost velký, aby se tam tahle obludnost vešla, achjo moje hlava, fakt pěkně děkuju:))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREAT_R: a za tu cenu, no nekup to :)

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Nějakým způsobem mě pobuřuje, kolik lidí nepozná nepovedené AI generované vizuály. Obzvláště ty kousky se zmutovanou lidskou anatomií, za níž by se nemusel stydět ani sám H.R.Giger.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HAR4NT: Tyjo, doufal jsem, že jsou teď trochu subtilnější. Některý vypadaj, že mě budou chtít v noci strašit.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GREAT_R: za 2 dny byl doma
    Zahradní dekorace - Zahradní trpaslíci
    http://www.tsds.cz/dekor/index.php?str=p_zahradni_trpaslik
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    🤔 přemýšlím, že bych možná chtěl trpaslíka do zahrady na chalupě... Když jsem byl malej, byl tam... postupně ho eroze zničila, ale asi bych ho tam měl rád...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ADELHAIDA: jj chápu
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SHEALA: Tak samozřejmě to bude peklo, když jseš alkáč a nemůžeš si nalejt, a ještě jseš zmatená, protože jsi někde, kde to nepoznáváš a všude kolem jsou lidi, který nepoznáváš, a to ani ve světlejch chvilkách:-( Ale my jsme taky lidi a časem se to zlepšovat nebude, že.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JONY: hele, kvulí traumatu z dětsví nejsem schipná říct ne ani v situacích, kdy se můžu zranit. Fyzicky.

    Jinak jo soucítím, ona to jaksi není soutěž no. Držím palce, kdyby něco snad bych i uměla nasměrovat na lidi, co umí poradit s lejstry ale mám z tebe pocit, že spíš si potřebuješ o tom nějak lidsky popovídat, a to zatím moc nikdo neumí :/

    ADELHAIDA: No, mám zprávy že v domově pro osoby s postižením je někde peklo, v domově seniorů je někde peklo, ale o DZR žádný zprávy nemám. Ty nejhorší traumata se neříkají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam