• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TANKIE_: aaaaa, toho Ježíše v obláčcích moc potřebuju!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Inu… taky mám dohled. 3D Ježíš kupříkladu kontroluje kvalitu stolice.

    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    ACIDQA: hele, tady navíc stačí šikovně přidělat kus plechu a můžeš vyhrnovat ten sníh s boží pomocí. Ultra win..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MULTICAT: Líbí se mi tvůj vkus!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ACIDQA: Švagrová před lety podědila po babičce víc jak metrovýho ježíše a je fakt super creepy. Má takovej ten obličej, co tě sleduje všude...
    Neb je sama věřící, zarputile trvá na tom, že bude v obejváku na zdi. Brácha, neb je nevěřící a taky se ho bojí, jí ho jednou za čas schová, pověsí tam obraz a čeká, jestli si jeho drahá všimne (ano) a jestli ho najde (taky ano).
    Myslim, že jednou to bude přesně ten předmět, kterýho se brácha nevzdá za žádnou cenu. :)))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ACIDQA: To je krásný..
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    K tem relikviim nize.

    Kdyz jsem byla mala, v nasem stoletem dome na verande visel Jezis. V roce 96 jsme se prestehovali do novyho domu a Jezis sel s nami. Mamu trochu desil, ale Jezise prece nevyhodite, tak pak bydlel az do minuleho roku na zdi v garazi. Jenze minuly rok rodice postavili novy dum a tenhle prodali.

    Stavili jsme se tam s tatou pro par poslednich veci, kdyz se tata najednou zasekl, soucitne se zahledel do rohu prazdne garaze smerem k Jezisovi a lakonicky pravil: “Hele, vem’ ho…”

    A tak ja mam svyho Jezise.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Včera jsem před obchodem uklízela nákup do auta, když vedle na invalidech našikmo přistálo velké auto bez značky invalida a mladý fit muž šel do obchodu. Tak nějak mě naštval.
    Tak nějak jsem mu jedno vejce z nákupu rozmázla přes čelní sklo.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ACKO: boží! :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Tenhle problem mam s Julianou Jirousovou.
    ACKO
    ACKO --- ---
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já mám dva krásné katolické kýče po babičce, to jediné jsem si vzala domů z jejího domu. Domácí požehnání a andělíčka strážníčka. Miluju je a kdyby doma hořelo, tak ty zachraňuju mezi prvními.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: tak to prece jen jeden kyc mam. Jedine, co mi zustalo po mamce - Je to zvoneček a ackoliv neni vanocni, tak s nim mamka delala "jeziska". Kdyz mi bylo asi osm let, tak se rozbil a ja ho dost prasacky opravila - je provizorně opraven dodnes, a tak zvoní stejne :)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    INDIAN: to teda! Já mám aspoň tohoto :)

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Lituju ze se mi tenkrate nepodarilo zachranit 2 porcelanovy srnecky bezici vedle sebe co tenkrat jako svatebni dar dostali mati s otcimem. Bylo mi jich strasne lito kdyz mi bylo sdeleno ze je vyhodili, s tema vam bych to tu dneska natrel na cely care.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MULTICAT: myslim, ze bys dnes strcila do kapsy kdejakou babču :))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    CAMKA: a zde můj milovaný maďarský chemlon. Ten mám v předsíni :)

    Pak kvalitní kýč from Mexico a bažantí pera z Doupovek.

    BOŽSKÝ Jesus, památka na život u Lubence.

    A nástěnná vázička :)

    No, mám toho víc... Peklo.

    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    DELIRIUM: to je na psychoterapeuta nebo mužský klášter...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADAMIRA: to je na psychoterapeuta nebo mužský klášter...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Když mi je blbe (fyzicky) tak hodně nakupuju. Převážně oblečení, knížky nebo doplňky. A těším se, že až balíčky dorazí, bude mi už o trochu líp.
    Dost náročný koníček, ale funguje a pomáhá mi udržet optimismus.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Absolutním vrcholem mých sexuálních fantazií je trojka s Radkou Třeštíkovou a Olgou Skabajevovou.

    A je to kurva znepokojující :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam