• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    DELIRIUM: to je na psychoterapeuta nebo mužský klášter...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Když mi je blbe (fyzicky) tak hodně nakupuju. Převážně oblečení, knížky nebo doplňky. A těším se, že až balíčky dorazí, bude mi už o trochu líp.
    Dost náročný koníček, ale funguje a pomáhá mi udržet optimismus.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Absolutním vrcholem mých sexuálních fantazií je trojka s Radkou Třeštíkovou a Olgou Skabajevovou.

    A je to kurva znepokojující :/
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Bylo mi těžko a už je mi líp. Stačilo jen se chvilku vyvztekat...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    hrozně moc bych si dala čokoládu s celýma oříškama a hrozně moc se mi nechce zabývat se mailem od pana B.

    a úplně ze všeho nejvíc se mi nechce se zabývat novou evropskou legislativou, kvůli níž budu muset vymyslet tři různý způsoby, jak jedno hovno zabalit s mašličkama.
    FORTY
    FORTY --- ---
    BARBARELLA: Nemaj prdel s ušima:(
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Je mi fakt hodně a dlouhodobě mizerně, už jsem se dovztekala, doplakala a rezignovala. A vrátila se k původní směrnici. Tj. na každý hovno si dám mašli (je to krásný hovno) a cíleně hledám radosti. T mi poslala fotku, roste jí znovu obočí a vlasy! K obědu jsem měla výborný kaldoun (vlastní výroba), místo oběda horká sprcha (už mi není zima), stihla jsem i nátěr Tery mandlovým olejem a protože Vesmír dál zkouší, co ještě unesu, mám tu sklenku prosecca. Takže posílej, vím, kde mám schovanou čokoládu s celýma oříškama!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: diskokoule je uznávanej kýč? Děkuju! To mě těší -je vidět že mám vkus
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT: moje vzduchovka taky :) nechapu, že někde přežijí týden. Vždycky musí být v okolí někdo, komi je 12 e nemůže si pomoci.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT: tu lampu nutně potřebuju.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    BARBARELLA:
    GREAT_R:
    tak tohle zas bude odted strasit ve spani me ...
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    MULTICAT: omg tu lampu nejvíc potřebuju!
    a dík, potěšilas mé oko převelice, až teda na to zelené alien cosi bych si domů všechno s chutí pořídila :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    PIKKMA: Za pár týdnů bude snadno k nalezení. Venkovní výzdobu preferuju tak rudou, že se mi pod balkónem občas schází lidé se srpy a kladivy.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PIKKMA: omyl, surikaty budou stalkovat tebe :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    PREKOTKA: to je jedna z mých nejlepších vlastností! :D
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    PIKKMA: úchyle! :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Já nemám balkon! Ale tuším že mince bydlí někde poblíž. Zjistim kde a budu chodit stalkovat její balkon :D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    CAMKA: a na zahradu uznávám koule! :)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PIKKMA: hmm, mam oba balkony na jih... Tam by pestovani Surikat mohlo jit...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MULTICAT: kěž by hornach :D

    Dekorační figurky a sošky
    https://www.velkykosik.cz/figurky-a-sosky/
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BARBARELLA: Dobře. Tak asi nenávidím hornbach kýč :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam