• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MULTICAT: tak řekni Vojtěšce ať nějakého namaluje a výměn ho. Pak to nebude čórka ;D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TANKIE_: to nedokážu.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MULTICAT: přijď na návštěvu, jdi se vykakat a štípni ho 8)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TANKIE_: aaaaa, toho Ježíše v obláčcích moc potřebuju!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Inu… taky mám dohled. 3D Ježíš kupříkladu kontroluje kvalitu stolice.

    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    ACIDQA: hele, tady navíc stačí šikovně přidělat kus plechu a můžeš vyhrnovat ten sníh s boží pomocí. Ultra win..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MULTICAT: Líbí se mi tvůj vkus!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ACIDQA: Švagrová před lety podědila po babičce víc jak metrovýho ježíše a je fakt super creepy. Má takovej ten obličej, co tě sleduje všude...
    Neb je sama věřící, zarputile trvá na tom, že bude v obejváku na zdi. Brácha, neb je nevěřící a taky se ho bojí, jí ho jednou za čas schová, pověsí tam obraz a čeká, jestli si jeho drahá všimne (ano) a jestli ho najde (taky ano).
    Myslim, že jednou to bude přesně ten předmět, kterýho se brácha nevzdá za žádnou cenu. :)))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ACIDQA: To je krásný..
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    K tem relikviim nize.

    Kdyz jsem byla mala, v nasem stoletem dome na verande visel Jezis. V roce 96 jsme se prestehovali do novyho domu a Jezis sel s nami. Mamu trochu desil, ale Jezise prece nevyhodite, tak pak bydlel az do minuleho roku na zdi v garazi. Jenze minuly rok rodice postavili novy dum a tenhle prodali.

    Stavili jsme se tam s tatou pro par poslednich veci, kdyz se tata najednou zasekl, soucitne se zahledel do rohu prazdne garaze smerem k Jezisovi a lakonicky pravil: “Hele, vem’ ho…”

    A tak ja mam svyho Jezise.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Včera jsem před obchodem uklízela nákup do auta, když vedle na invalidech našikmo přistálo velké auto bez značky invalida a mladý fit muž šel do obchodu. Tak nějak mě naštval.
    Tak nějak jsem mu jedno vejce z nákupu rozmázla přes čelní sklo.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ACKO: boží! :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Tenhle problem mam s Julianou Jirousovou.
    ACKO
    ACKO --- ---
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já mám dva krásné katolické kýče po babičce, to jediné jsem si vzala domů z jejího domu. Domácí požehnání a andělíčka strážníčka. Miluju je a kdyby doma hořelo, tak ty zachraňuju mezi prvními.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: tak to prece jen jeden kyc mam. Jedine, co mi zustalo po mamce - Je to zvoneček a ackoliv neni vanocni, tak s nim mamka delala "jeziska". Kdyz mi bylo asi osm let, tak se rozbil a ja ho dost prasacky opravila - je provizorně opraven dodnes, a tak zvoní stejne :)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    INDIAN: to teda! Já mám aspoň tohoto :)

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Lituju ze se mi tenkrate nepodarilo zachranit 2 porcelanovy srnecky bezici vedle sebe co tenkrat jako svatebni dar dostali mati s otcimem. Bylo mi jich strasne lito kdyz mi bylo sdeleno ze je vyhodili, s tema vam bych to tu dneska natrel na cely care.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MULTICAT: myslim, ze bys dnes strcila do kapsy kdejakou babču :))
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    CAMKA: a zde můj milovaný maďarský chemlon. Ten mám v předsíni :)

    Pak kvalitní kýč from Mexico a bažantí pera z Doupovek.

    BOŽSKÝ Jesus, památka na život u Lubence.

    A nástěnná vázička :)

    No, mám toho víc... Peklo.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam